ژست بازگشت پیش‌بینی‌کننده Android 13 را در Pixel: Phone، بیشتر تست کنید

با Android 13، گوگل کار بر روی یک حرکت پیش‌بینی کننده برگشت را آغاز کرد تا «به کاربران اجازه دهد پیش‌نمایش مقصد یا سایر نتایج حرکت برگشت را قبل از تکمیل کامل آن مشاهده کنند» و اکنون می‌توانید آن را با برنامه Phone در Pixel پیش‌نمایش کنید.

اصلی 9/28: ابتدا باید گزینه های Developer را فعال کنید (تنظیمات > درباره تلفن > روی «شماره ساخت» – واقع در پایین – هفت بار ضربه بزنید. پس از انجام این کار، از جستجوی تنظیمات برای یافتن «پیشنهادهای پیش‌بینی‌کننده» استفاده کنید و آن جابه‌جایی را فعال کنید.

پس از آن، مطمئن شوید که برنامه Google Phone به‌روز و/یا بخشی از کانال بتا است. ما در نسخه 90.0.x شاهد پشتیبانی پیش بینی کننده ژست برگشتی هستیم.

هر بار که از حرکت برگشت (برای خروج) در یکی از نماها/برگه‌های اصلی (مورد علاقه، موارد اخیر، مخاطبین، پست صوتی) استفاده می‌کنید، پنجره برنامه کوچک می‌شود و علاوه بر پیکان معمولی به عقب، صفحه اصلی خود را خواهید دید. . انیمیشن پنجره‌ای که در اینجا استفاده می‌شود، خوب است و در لبه‌های چپ و راست صفحه نمایش کار می‌کند.

این وسعت این ویژگی است، و به این منظور است که به مردم اجازه می‌دهد «تصمیم بگیرند که آیا به نمای فعلی ادامه دهند یا بمانند». به عنوان مثال، هنگامی که در میانه کار هستید از بسته شدن تصادفی برنامه جلوگیری می کند و می تواند برای جلوگیری از بسته شدن تصادفی برنامه مفید باشد.

گوگل ژست بازگشت پیش‌بینی‌کننده را «نسخه چند ساله» می‌نامد، زیرا تا قبل از اندروید 14 (سطح API 34) به‌طور پیش‌فرض فعال نمی‌شود، و تنها شماره‌گیر تلفن پیکسل امروز در بین برنامه‌های شخص اول از آن پشتیبانی می‌کند. این پیش‌نمایش به منظور تحریک پشتیبانی از توسعه‌دهندگان است و امیدواریم که تقریباً یک سال دیگر مورد پذیرش قرار گیرد.


به روز رسانی 9/30: Google TV برنامه دیگری است که از حرکت پیشگویانه برگشت پشتیبانی می کند.

اطلاعات بیشتر در گوگل فون:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: