جستجوی Unified Pixel Launcher در ۱۳ QPR1 بازمی‌گردد

علیرغم اینکه گوگل در بیشتر دوره بتا در دسترس بود، گوگل با راه اندازی پایدار اندروید 13، جستجوی یکپارچه لانچر پیکسل را انجام داد، اما اکنون با QPR1 بتا 1 شروع به بازگشت کرده است.

فیلد جستجو در بالای شبکه برنامه شما دوباره با قسمت پایین Pixel Launcher یکسان است. می‌توانید به سرعت Google Lens را راه‌اندازی کنید و درخواست‌های صوتی دستیار را از هر کدام انجام دهید، در حالی که اکنون یک تجربه مشابه بصری برای جستجوی دستگاه و محتوای وب وجود دارد.

با این حال، نتایج واقعی که دریافت می کنید بسته به اینکه جستجو از کجا شروع شده است متفاوت است. جستجو از بالای شبکه برنامه به طور مداوم نتایج وب را به چهار خط محدود می کند، در حالی که بخش «از این دستگاه» را دریافت می کنید که میانبرهای برنامه و همچنین نتایج برنامه تنظیمات و نکات Pixel را نشان می دهد. وقتی از صفحه اصلی جستجو می‌کنید، این بخش ظاهر نمی‌شود، که فقط تا پنج نتیجه برنامه و محتوای وب را در یک ردیف نشان می‌دهد.

در همین حال، تنظیمات Pixel Launcher Home > جستجوی تلفن شما فقط «جستجو در وب» را نشان می‌دهد که «افراد» (مخاطبین و مکالمه‌ها) وجود ندارد. این می تواند یک تست A/B باشد.

به این ترتیب، این اساساً رویکرد قبلی است که در حال حاضر روی اندروید 13 پایدار است اما با رابط کاربری مدرن‌تر که با جستجوی دستگاه مطابقت دارد. یک اصلاح بصری به شدت مورد نیاز بود و این بهتر از ظاهر قدیمی است، اما گیج کننده است که گوگل در آخرین ثانیه همه چیز را تغییر داد.

این شرکت ماه گذشته به ما گفت که از این مشکل آگاه است و آن را در “نسخه آینده” حل خواهد کرد. این به طور فزاینده ای شبیه اندروید 13 QPR1 است که قرار است در ماه دسامبر برای تلفن های پیکسل پایدار شود. امیدواریم که گوگل هر چه زودتر بخش بیشتری از رابط بتا را بازگرداند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: