Pixel Launcher جستجوی فروشگاه Play را در Android 13 اضافه می کند

جستجوی Pixel Launcher با اندروید 13 ارتقا یافته است، از جمله توانایی جستجو در فروشگاه Play. در همین حال، قبل از راه اندازی عمومی، گوگل همچنان به نظرسنجی از کاربران در مورد این قابلیت ادامه می دهد.

در Android 13، Google نوار جستجو را در پایین صفحه اصلی Pixel و نواری که در بالای کشوی برنامه ظاهر می‌شود، یکی می‌کند. اکنون تجربه یکسانی با هر دو زمینه است که به شما امکان می دهد وب، برنامه ها، میانبرهای برنامه و مخاطبین را جستجو کنید. در همین حال، اگر این نتایج ناموفق باشد، راه‌انداز پیکسل به شما امکان می‌دهد به‌سرعت YouTube، Maps و Play Store را علاوه بر Google (جستجو) و برنامه تنظیمات، جستجو و باز کنید.

گفتنی است، در برنامه اندروید 13 بتا، همه ویژگی‌ها به طور مداوم در تلفن‌ها فعال نیستند. به نظر می رسد که گوگل هنوز در حال آزمایش قابلیت های مختلف قبل از راه اندازی مصرف کننده است.

یکی از آن تست‌ها مربوط به نتایج آنلاین Play Store است. جستجوی نام برنامه‌ای که روی تلفن شما نصب نشده است، می‌تواند نتایج درون خطی را از Google Play نشان دهد که رتبه‌بندی و نام برنامه‌نویس را یادداشت می‌کند. با باز کردن مستقیم فهرست، می‌توان چندین برنامه را نشان داد.

LR: Android 12 (برنامه Google و جستجوی Pixel Launcher) | اندروید 13 (غیرفعال و زنده)

این جستجوی Play Store در همه دستگاه‌های Android 13 بتا فعال نیست. ما آن را فقط روی یک پیکسل 6a و 6 پرو داریم، اما نه 4a. برجسته کردن واریانس بیشتر این است که چگونه 6a فوق الذکر تنظیماتی برای فعال کردن جستجوی افراد (مخاطبین + مکالمات) ندارد.

مطالب پیشنهادی  Crying Suns، Forager، This War of Mine، و بیشتر

همه اینها احتمالاً پس از راه اندازی نسخه پایدار اندروید 13 ساده می شود.

پیش از آن، گوگل همچنان از کاربران درباره تجربه جستجوی دستگاه سوال می کند. اولین بار در ژوئن این کار را انجام داد و آخرین مورد از Google Opinion Rewards ارائه شد. احتمالاً گوگل پشت این نظرسنجی است و می پرسد “هدف اصلی شما وقتی محتوای روی دستگاه را در کادر جستجو جستجو کردید چه بود؟”

  • تنظیمات تلفن را پیدا یا مدیریت کنید
  • محتوای یک برنامه را پیدا یا مرور کنید
  • اطلاعات تماس یک فرد را پیدا کنید
  • مطالب را در وب پیدا کنید
  • اقدامی در برنامه انجام دهید (مثلاً ارسال متن)
  • برنامه ای که روی گوشی من نصب نشده است
  • دیگر (لطفا مشخص کنید)

سوال دوم نسبتاً جالب است و می‌خواهد بداند که آیا مشکلی دارید (راحت در مقابل ناخوشایند) با “دیدن نتایج برنامه و وب در یک کادر جستجو”. مثالی که از آن استفاده می‌کند عبارت است از کوئری اسمی که هم مخاطبین روی دستگاه و هم نتایج وب را برای افراد مشهور نشان می‌دهد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور