Pixel June Feature Drop: بیشتر در یک نگاه، اپراتور جیبی

گوگل در ژوئن امسال یازدهمین ویژگی کاهش ویژگی پیکسل را با اندروید 12 QPR3 عرضه می کند. از امروز به بعد برای Pixel 4/XL، Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6 و Pixel 6 Pro در دسترس است.

بیشتر در یک نگاه

پس از آخرین مجموعه اضافه شده در سه ماه پیش، در یک نگاه به قفل پیکسل و صفحه اصلی سه ویژگی دیگر را با کاهش ویژگی ژوئن اضافه می کند:

  • فید ویدیوی Nest Doorbell: برخی از چند ماه است که این ادغام را دارند، و Google اکنون توانایی مشاهده جریان زنده دوربین مینیاتوری را مستقیماً از صفحه قفل شما در هنگام زنگ رسمی می کند. «زنگ در Nest سازگار (فروش جداگانه) و Google Home یا برنامه Nest» مورد نیاز است، در حالی که «زنگ در» در تنظیمات «در یک نگاه» ظاهر می‌شود.
  • یادآوری چراغ قوه: هنگامی که مشعل شما روشن است، در یک نگاه به طور برجسته به آن توجه می کند و به شما اجازه می دهد به سرعت آن را با یک ضربه خاموش کنید. این به این منظور است که به طور متعارف به این موضوع می‌پردازد که چگونه افراد می‌توانند ندانسته چراغ قوه خود را روشن بگذارند، در حالی که شما را از باز کردن مجدد تنظیمات سریع نجات می‌دهد.
  • هشدارهای کیفیت هوا: مانند Nest Hub و جستجوی Google، به زودی هشدارهای AQI برای مکان فعلی شما (در ایالات متحده، استرالیا و هند) ظاهر می شود. این ویژگی به عنوان “به زودی عرضه می شود” فهرست شده است.

اپراتور جیبی برای پیکسل

گوگل با مشارکت مهندسی نوجوان، اپلیکیشن «اپراتور جیبی برای پیکسل» را منتشر می‌کند تا به شما امکان می‌دهد «صداهای روزمره را به موسیقی تبدیل کنید». در دسترس از طریق فروشگاه Play و همزمان با کاهش ویژگی های ژوئن، به طور عجیبی به سری های Pixel 5 و 6 یا جدیدتر نیاز دارد.

…محتوای ویدیویی بگیرید و آن را به موسیقی سرگرم کننده و برش ویدیو تبدیل کنید. صداها را لایه بندی کنید، جلوه های بصری اضافه کنید، الگوها و ضربات ایجاد کنید و همه آن ها را با هم ترکیب کنید تا آهنگ های منحصر به فرد خود را بسازید.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

مدتی است که شما می توانید کارت های دیجیتال واکسن را در Google Pay ذخیره کنید – به زودی کیف پول Google. گردش کار اکنون در ایالات متحده، کانادا و استرالیا ساده شده است و یک عکس از آن به طور خودکار میانبر را در پیش‌نمایش گوشه سمت چپ پایین ایجاد می‌کند. از آنجا، می توان آن را روی صفحه اصلی شما قرار داد، با نمادی قابل تشخیص تر.

حالت مکالمه در تقویت کننده صدا اکنون پس از معرفی در ماه دسامبر، به طور گسترده‌تری در پیکسل 3 (و جدیدتر) در دسترس است. یک مدل یادگیری عمیق از سیگنال‌های صوتی و تصویری برای جدا کردن گفتار و تقویت صدای مورد نظر شما با فیلتر کردن سایر افراد و نویز پس‌زمینه استفاده می‌کند. شما به سادگی دوربین خود را به سمت شخصی که می خواهید با او صحبت کنید، بگیرید.

سه نفر از تصاویر پس زمینه جدید Curated Culture از تصویرگر Yann Bastard که ماه غرور را جشن می‌گیرد: «یان، یکی از اعضای مفتخر جامعه LGBTQ+، دارای نقطه‌ای ملایم برای شکل‌های بزرگ، جسورانه و رنگ‌های روشن است. او در ساراگوزا، اسپانیا به دنیا آمد و اکنون در رن فرانسه مستقر است.

در دسترس بودن ویژگی گسترده:

  • «تشخیص تصادف خودرو» اکنون برای Pixel 3 و نسخه‌های جدیدتر در کانادا در دسترس است (Pixel 3a استثنا نمی‌شود).
  • ترجمه چت در پیام‌ها اکنون به زبان‌های چینی سنتی، هلندی، کره‌ای، تایلندی و ترکی برای Pixel 6 و 6 Pro در دسترس است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: