شایعه شده است که پیکسل تاشو از دوربین نمایش داخلی رد می شود

علیرغم تاخیرهای زیاد و شایعات وحشیانه، گوگل همچنان در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند تاشو است و این هفته ما جزئیات بیشتری در مورد گوشی تاشو پیکسل از نظر دوربین و زبان طراحی آن دریافت می کنیم.

با توجه به Digital Chat Station در Weibo، همانطور که قبلاً گزارش دادیم پیکسل تاشو گوگل بسیار شبیه Oppo Find N خواهد بود. این شامل یک طراحی کوچکتر است که دارای یک صفحه نمایش بیرونی است که در امتداد یک محور عمودی باز می شود تا نمایشگر بزرگتر را نشان دهد.

با این حال، آنچه در این آخرین نشت وجود دارد، در مورد آرایه دوربین است.

ظاهراً Pixel تاشو از دوربین روی نمایشگر داخلی خود صرف نظر می‌کند و در عوض دارای یک بوم کامل بدون سوراخ است. سامسونگ مدت‌هاست که دوربین سلفی را روی صفحه‌نمایش داخلی قرار می‌دهد، با بریدگی بزرگ در گلکسی فولد اصلی، یک سوراخ در گلکسی زد فولد 2 و یک دوربین زیر نمایشگر در Fold 3. Oppo Find N همچنین دارای یک دوربین داخلی است، اما در گوشه سمت چپ بالای نمایشگر قرار دارد.

البته این بدان معناست که گوشی گوگل نمی تواند از صفحه نمایش داخلی عکس بگیرد یا به دوربین فیلمبرداری بپیوندد. نمایشگر بیرونی همچنان دارای یک دوربین سلفی سوراخ‌دار خواهد بود که ظاهراً مانند سایر تلفن‌های پیکسل گوگل در مرکز آن قرار دارد.

قابل ذکر است، این ممکن است با کشف اخیر ما از کار روی Pixel foldable در برنامه دوربین Google همخوانی داشته باشد. کایل برادشاو شواهدی از حالت خاصی از این دستگاه پیدا کرد که می‌تواند منجر به این شود که وقتی گوشی باز می‌شود، گوشی کاربران را وادار به گرفتن عکس سلفی کند. گلکسی زد فولد 3 قابلیتی را ارائه می دهد که از دوربین های عقب به موازات نمایشگر بیرونی برای گرفتن عکس های سلفی بهتر استفاده می کند و به نظر می رسد که گوگل نیز ممکن است همین کار را انجام دهد.

این نماد در برنامه دوربین Google پیدا شد

همچنین شایان ذکر است که در ابتدا، ما شواهدی را پیدا کردیم که نشان می‌دهد آنجا خواهد بود یک دوربین داخلی، اما با تاخیرهای گوگل، این احتمال وجود دارد که این شرکت طراحی خود را تغییر داده باشد.

مطالب پیشنهادی  آسیب‌پذیری در فایروال ضد بدافزار وردپرس یافت شد

با این حال، مشخص نیست که آیا گوگل از دوربین داخلی خودداری می کند یا خیر به طور کامل. همچنین به یک دوربین حفره‌ای «اولترا میکرو» در قاب Pixel تاشو اشاره شده است. متاسفانه در حال حاضر مشخص نیست که این چه معنایی می تواند داشته باشد، اما می تواند نوعی دوربین سلفی برای نمایشگر داخلی باشد.

در نهایت، این پست همچنین اشاره می کند که Pixel foldable قرار است از زبان طراحی سری پیکسل 7 استفاده کند که جای تعجب ندارد. پیکسل 7 در ظاهر پیکسل 6 با گزینه های رنگی جدید، حذف قاب مشکی مات، و همچنین نوار دوربین جدیدی که با آلومینیوم پوشانده شده است، تکامل یافته است، چیزی که ما فکر می کنیم ممکن است برای عملکرد دوربین خوب باشد.

ما همچنان باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوگل دقیقاً چه چیزی را برای اولین تاشو خود در نظر گرفته است، اما به نظر می رسد که ممکن است زمان زیادی برای انتظار نباشد. در همین حال، سامسونگ قرار است هفته آینده از سری بعدی گوشی های تاشو خود رونمایی کند و رزرو آن هم اکنون باز است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور