کاهش قابلیت گوگل پیکسل در دسامبر: به‌روزرسانی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی Gemini

قفل گوشی خود را به راحتی باز کنید

Pixel Watch دارای ویژگی جدیدی است که به شما کمک می‌کند قفل گوشی خود را با سهولت بیشتری باز کنید – چه دست‌هایتان پر باشد یا صورتتان در عینک آفتابی تشخیص داده نشود! اکنون، می‌توانید از Pixel Watch برای باز کردن قفل تلفن Pixel در نزدیکی تلفن خود استفاده کنید، بنابراین می‌توانید بدون توقف برای وارد کردن رمز عبور، استفاده از اثر انگشت یا استفاده از قفل با چهره، به انجام کاری که انجام می‌دهید ادامه دهید.

دیگر وقفه ای وجود ندارد

نویز پس‌زمینه را کاهش دهید و صدای خود را برای تماس‌های ویدیویی در Pixel Tablet افزایش دهید. به لطف کمک هوش مصنوعی Google، Clear Calling بهترین کیفیت گفتار را برای تماس‌های ویدیویی در تبلت ممتاز ارائه می‌کند.

اطراف خود را با صدا احاطه کنید

هنگام تماشای فیلم‌ها و نمایش‌های مورد علاقه‌تان در تبلت Pixel، که اکنون از صدای فضایی پشتیبانی می‌کند، خود را در مرکز عمل قرار دهید. ابتدا آن را از طریق بلندگوهایتان امتحان کنید، سپس Pixel Buds Pro خود را با هم جفت کنید تا صدای فضایی با ردیابی سر را برای صدایی واقعا فراگیر تجربه کنید.

ویژگی های مفیدتر در مکان های بیشتر

این ویژگی‌های موجود در حال گسترش به مناطق، زبان‌ها و دستگاه‌های بیشتری هستند:

  • برنامه Recorder اکنون به 28 زبان جدید رونویسی می کند.
  • Direct My Call و Hold for Me Pixel در حال گسترش به شماره‌های تجاری بدون پیشوند رایگان هستند. هر دو ویژگی در حال حاضر در بریتانیا نیز در دسترس هستند.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور