Pixel Buds Pro با سیاست بازگشت 30 روزه Google Store عرضه می‌شود

قبل از اولین واحدهای ارسال شده برای عرضه در روز پنجشنبه، مشخص شد که فروشگاه Google به Pixel Buds Pro یک بازه بازگشت 30 روزه طولانی مدت داده است.

مانند اکثر خرده فروشان دیگر، فروشگاه Google به شما 15 روز فرصت می دهد تا بیشتر اقلام خریداری شده را بازگردانید. با این حال، یک استثنا برای ترموستات‌های Nest، تلفن‌های قراردادی Verizon و دستگاه‌های Pixel Pass وجود دارد که پنجره را دو برابر می‌کند.

همانطور که امروز مشاهده شد، Pixel Buds Pro جدیدترین محصولاتی هستند که می توانند ظرف 30 روز تقویمی پس از دریافت آن، بازگردانده شوند.

پس از شروع فرآیند بازگشت، 14 روز فرصت دارید تا بازگشت را تکمیل کنید. بازپرداخت شما به روش پرداختی که استفاده کرده‌اید، منهای هزینه‌های مربوط به تحویل، حداکثر 14 روز از زمان دریافت دستگاه شما خواهد رفت.

این یک سیاست جالب برای گوگل است و می تواند تا حدودی ناشی از استقبال نسل های گذشته، یعنی نسخه 2020 باشد. (توجه: سری A Pixel Buds گنجانده نشده است.) یک ماه زمان بسیار بیشتری به شما می دهد تا ببینید آیا هدفون در محیط شما کار می کند یا خیر. اگر در طول مدت طولانی مشکلی پیدا کردید، می‌توانید به‌جای نگه‌داشتن هدفون‌ها و گذراندن یک چرخه مداوم تعویض ضمانت (RMA) برگردید.

در همین حال، اگر تجربه قبلی شما از خط تولید کمتر از حد ایده‌آل بوده است، Google Store را به مکان بهتری برای خرید Buds Pro تبدیل می‌کند. آنها در فروشگاه های محلی Google زیر موجود هستند:

استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، سنگاپور، اسپانیا، تایوان، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: