تست شکنجه میکروفون Pixel Buds Pro نتایج باورنکردنی را نشان می دهد

در واقع، هدفون های بی سیم معمولاً بهترین استفاده را برای موسیقی دارند، اما می توانند تماس های تلفنی را بسیار راحت تر کنند. با این حال، معمولاً با افت کیفیت صدا همراه است. در آزمایش میکروفون جدید، Pixel Buds Pro با پادشاه تپه، AirPods Pro، همراه با Galaxy Buds 2 Pro جدید سامسونگ رقابت می‌کند – و گوگل به طرز شگفت‌انگیزی خوب ایستادگی می‌کند.

در بررسی Pixel Buds Pro، متوجه شدیم که کیفیت میکروفون در داخل و خارج از خانه نسبتاً ثابت است. اما اخیرا، آستانه توانست Pixel Buds Pro را در یک آزمایش شکنجه واقعی کیفیت میکروفون قرار دهد و آن را با برخی از گزینه های اصلی دیگر مقایسه کند.

تست میکروفون Pixel Buds Pro، AirPods Pro، Sony LinkBuds S و Galaxy Buds 2 Pro کاملاً جدید سامسونگ را در موقعیت‌های چالش برانگیز مختلفی در اطراف یک کشتی شهر نیویورک قرار می‌دهد. مراحل آزمون به شرح زیر بود:

  • در انتظار یک کشتی، با صدای منهتن، موتورهای قایق و یک پد هلیکوپتر در نزدیکی (Pixel Buds Pro به دلیل زمان در این آزمایش شرکت نکرد)
  • داخل یک کشتی، نشسته در نزدیکی موتورها
  • بالای کشتی، در معرض باد شدید و صداهای بلند دیگر

هر سه به وضوح سناریوهای سختی برای میکروفون ها هستند که هم با حذف نویز مقاومت کنند و هم به سادگی صحبت کردن کاربر را بشنوند. شما می توانید تست های صوتی کامل را در اینجا بشنوید The Verge’s پست، اما نسخه کوتاه این است.

در اولین آزمایش، تفاوت بین AirPods Pro و LinkBuds بسیار کم بود، اما صدای Galaxy Buds 2 Pro کاملاً متفاوت است و به طور خاص مثبت نیست. در آزمایش دوم، گزینه سامسونگ کیفیت صدا را بیشتر کاهش می‌دهد، زیرا در تلاش برای جبران آن است. AirPods و LinkBuds دوباره در اینجا به راحتی برنده می شوند، اما Pixel Buds Pro نسبتاً خوب عمل می کند، به طور کلی صدای بهتری از Galaxy Buds دارد، اما هنوز به وضوح در تلاش برای ایجاد تعادل با کیفیت صدا است.

مطالب پیشنهادی  Google اطلاعات بیشتری درباره دامنه ها در نتایج جستجو اضافه می کند

به نظر می‌رسید که Pixel Buds Pro در خارج از قایق می‌درخشد، زیرا در مقایسه با AirPods Pro، به وضوح صدا را بهتر و با اعوجاج و شکست بسیار کمتر در مقایسه با اپل حفظ می‌کرد.

چند گزیده از ضبط واقعاً تفاوت را کاملاً واضح نشان می دهد.

نتیجه ای که در این آزمایش به دست آمد این بود که، علیرغم رقابت سخت، Pixel Buds Pro مطمئناً در برابر بهترین ها در کیفیت میکروفون، اگر از آنها فراتر نرود، برتری دارد. به نقل قول آستانه، یک برش بالاتر از بقیه.”

البته همه چیز به شرایط بستگی دارد. در مقایسه اخیر، Kyle Bradshaw ما احساس کرد که AirPods Pro «میکروفون‌های قابل توجهی بهتری نسبت به Pixel Buds Pro» دارد، به طوری که AirPods عمق بیشتری را به صدا می‌گیرد و Pixel Buds Pro صدایی کوچک دارد. اما در پایان، همه چیز ذهنی است – میکروفون های هدفون هرگز عالی به نظر می رسد، اما واضح است که گوگل تلاش کرده است تا با بهترین ها رقابت کند، و به همان اندازه واضح است که در همه شرایط موفق است.

اطلاعات بیشتر در Google Pixel Buds:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور