به‌روزرسانی Pixel Buds Pro اکولایزر پنج بانده، تعادل صدا را آماده می‌کند

پیش از این توسط گوگل اعلام شده بود، آخرین به روز رسانی برنامه اختصاصی Pixel Buds Pro ما را به داشتن یک اکولایزر پنج باند داخلی و قابل تنظیم نزدیک تر می کند.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


هنگامی که Pixel Buds Pro در اوایل سال جاری عرضه شد، گوگل اعلام کرد که چندین ویژگی اضافی تا قبل از پایان سال 2022 برای هدفون‌ها وارد می‌شود. یکی از این ویژگی‌های آینده، Spatial Audio، حتی در اندروید 13 QPR1 بتا نیز مورد توجه قرار گرفت. به عنوان یک ضامن جدید بدون عملکرد ظاهری ظاهر می شود.

امروز، یک به‌روزرسانی جدید برای برنامه Pixel Buds – نسخه 1.0.474476083 – از طریق فروشگاه Play شروع به انتشار کرد و در داخل ما چندین مرجع به ویژگی اکولایزر آینده پیدا کردیم. همانطور که در ابتدا وعده داده شده بود، شما فقط می توانید پنج باند مختلف صدا را تنظیم کنید – “Low Bass” “Bass” “Mid” “Treble” و “Upper Treble”.

جدا از طرح سنتی یک اکولایزر – که معمولاً نوارها را به صورت افقی با لغزنده های عمودی مرتب می کند – Pixel Buds Pro EQ دارای پنج لغزنده افقی خواهد بود. یا، اگر نمی‌خواهید با هر یک از گزینه‌ها بازی کنید، می‌توانید یکی از هفت ایستگاه مختلف را انتخاب کنید.

یک اکولایزر سفارشی ایجاد کنید

لغزنده ها را با توجه به تنظیمات صوتی شخصی خود به راست یا چپ تنظیم کنید

  • متعادل
  • وضوح
  • پیش فرض
  • باس سنگین
  • آخرین ذخیره شده
  • باس سبک
  • تقویت صدا

علاوه بر این، برنامه Pixel Buds در حال آماده شدن برای ارائه یک نوار لغزنده تعادل صدا است که به شما امکان می دهد موسیقی/فیلم را با صدای کمی متفاوت برای هر یک از گوش های خود پخش کنید.

تعادل حجم

ویژگی تعادل میزان صدا ممکن است با سایر تنظیمات موجودی تنظیم شده در دستگاه های دیگر مغایرت داشته باشد.

در حال حاضر، این ویژگی ها در دستگاهی که ما آزمایش کردیم در دسترس نبودند، اما ممکن است به زودی عرضه شود. اگر به‌روزرسانی جدید برنامه Pixel Buds را در تلفن خود دریافت می‌کنید، در نظرات به ما اطلاع دهید که آیا گزینه‌های جدید اکولایزر و تعادل صدا برای Pixel Buds Pro شما ظاهر می‌شوند یا خیر.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: