عمر باتری Pixel Buds Pro – ۱۱ ساعت در کلاس پیشرو است

تقریباً یک ماه از رونمایی گوگل از Pixel Buds Pro می‌گذرد که اوج سه جفت هدفون قبلی آن بود. در مورد لغو فعال نویز، وعده‌های صوتی و موارد دیگر چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، اما هنوز نمی‌توانم از این فکر کنم که Pixel Buds Pro با عمر باتری 11 ساعته در صدر جدول قرار می‌گیرد.

Pixel Buds Pro چیزهای زیادی را روی میز آورده است

اول از همه، بیایید به تصویر بزرگ Pixel Buds Pro و آنچه که آنها ارائه می دهند نگاه کنیم. این هدفون‌ها با قیمت 199 دلاری بسته‌بندی شده‌اند که از ویژگی‌های کلیدی پشتیبانی می‌کند.

این هدفون ها دارای درایورهای 11 میلی متری، حذف فعال نویز، پشتیبانی از حالت شفافیت و “تسکین فشار داخل گوش فعال” هستند. این آخرین بیت برای من شخصاً فریبنده است، به عنوان کسی که از احساس “به برق وصل” که بیشتر جوانه های درون گوش به آن تمایل دارند متنفر است. این یک دلیل کلیدی است که چرا من حامی بزرگ «دریچه» در Pixel Buds و A-Series بودم – راحت‌تر از هر چیز دیگری بود.

Pixel Buds Pro همچنین برخی از ویژگی‌های پرچم‌دار را که سری A فاقد آن‌ها است، بازمی‌گرداند. کنترل‌های لمسی برای بازگرداندن صدا تند کشیدن می‌شوند و کیس شارژ دوباره شارژ بی‌سیم را دریافت می‌کند.

کل بسته روی کاغذ بسیار خوب است، اما چیزی که نمی توانم به آن فکر نکنم عمر باتری است.

Pixel Buds Pro بهترین عمر باتری را دارد

11 ساعت.

این همان مدتی است که گوگل ادعا می کند که هدفون ها به تنهایی با یک تغییر دوام خواهند داشت. بدون رها کردن آن در مورد برای ادامه دادن. این بیش از یک روز کاری کامل از عمر باتری Pixel Buds Pro است و به نوعی باورنکردنی است.

با خاموش کردن حذف نویز فعال، تا 11 ساعت زمان گوش دادن به هدفون و تا 31 ساعت زمان کل گوش دادن با جعبه شارژ.

البته با روشن شدن ANC، این عدد کاهش می‌یابد، اما دیدن هفت ساعت با روشن بودن ویژگی همچنان شگفت‌انگیز است.

بقیه بازار چگونه مقایسه می شود؟ در اینجا به برخی از بزرگترین رقبای گوگل نگاهی می اندازیم:

اگر در این لیست متوجه شده باشید، هیچ چیزی از مرز 10 ساعت عبور نمی کند، با LinkBuds S جدید سونی که در 9 ساعت زمانی که ANC خاموش است، نزدیکترین فاصله است. Pixel Buds Pro در حال پیشرفت در بازار امروزی است، اما اولین هدفون هایی نیستند که از این بازار عبور می کنند.

Galaxy Buds+ آخرین هدفون هایی بودند که به این میزان رسید

در سال 2020، سامسونگ گلکسی بادز پلاس را عرضه کرد که اولین هدفون واقعاً بی‌سیم بود که عمر باتری را به حداکثر رساند. گلکسی بادز پلاس توانست 11 ساعت عمر باتری را از طریق خود جوانه ها انجام دهد، سپس یک شارژ کامل اضافی در قاب بسته بندی کند. در آن زمان این یک دستاورد خیره کننده بود و آنها را مورد علاقه بسیاری قرار داد.

در اواسط سال 2020، گفتیم که Galaxy Buds+ هنوز هم یکی از بهترین هدفون‌های موجود در جهان است، تا حدی به دلیل عمر باتری عالی آن‌ها.

هدفون های سامسونگ بیشتر به خاطر عمر باتری بسیار خوبشان قابل توجه هستند. جوانه ها به تنهایی 11 ساعت را با یک بار شارژ با 11 ساعت دیگر آماده می کنند تا داخل کیف حمل شوند. اکثریت قریب به اتفاق مردم هرگز حتی بیش از 4 ساعت در یک زمان از هدفون خود استفاده نمی کنند، اما نکته جالب در مورد Galaxy Buds+ این است که شما هرگز نگران باتری نخواهید بود.

سامسونگ گلکسی بادز پلاس

و صادقانه بگویم، اگر عمر باتری برای شما بسیار مهم است، Galaxy Buds+ همچنان بهترین گزینه برای شماست، زیرا این تمرکز واقعاً روی هدفون های جدید کمتر اهمیت پیدا کرده است. اما سامسونگ این مدل را در سال 2021 متوقف کرد.

سامسونگ چگونه آن را به پایان رساند؟ خوب، در آن زمان، هدفون‌های هدفون کمی ساده‌تر بودند و روی ویژگی‌هایی مانند حالت‌های شفافیت و حذف فعال نویز تمرکز نمی‌کردند. اما مهمتر از آن، سامسونگ از یک تراشه سفارشی برای کمک به بهینه سازی همه چیز برای استقامت بهتر استفاده کرد.

نه چندان طعنه آمیز، به نظر می رسد که گوگل با عمر باتری Pixel Buds Pro به همین میزان رسیده است. به لطف برخی از استخدام‌های فشرده استعدادها در چند سال گذشته، Google یک تراشه سفارشی برای کمک به ارائه بهترین تجربه ممکن در Pixel Buds Pro، از صدا گرفته تا باتری، ساخته است.

البته ما باید منتظر باشیم تا Pixel Buds Pro واقعاً وارد بازار شود تا به درستی آنها را قضاوت کنیم. به هر حال، گوگل تاریخچه ای دشوار برای هدفون دارد. Pixel Buds Pro در ماه جولای منتشر می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: