Pixel Buds Pro تغییر ANC درون برنامه‌ای را آسان‌تر می‌کند

امروز، می‌توانید Pixel Buds Pro را لمس کنید و نگه دارید تا از طریق Active Noise Control (ANC) بچرخید یا از برنامه استفاده کنید. یک تغییر آتی تغییر ANC را با برنامه Pixel Buds آسان‌تر می‌کند، در حالی که جدیدترین هدفون Google قرار است در به‌روزرسانی آینده ویژگی «تعادل صدا» را دریافت کند.

در حال حاضر، ردیف دکمه‌های کنترل نویز فعال در صفحه «صدا» برنامه/تنظیمات Pixel Buds یافت می‌شود. اکنون برخی از کاربران متوجه شده‌اند که نوار سه دکمه با حذف نویز، خاموش و شفاف‌سازی مستقیماً در صفحه اصلی برنامه Pixel Buds / «جزئیات دستگاه» قرار دارد. درست در زیر اقدامات “فراموش شده” و “قطع اتصال” ظاهر می شود.

این مکان بسیار بهتری برای دکمه‌های ANC است، زیرا از زمان عرضه Pixel Buds Pro در ماه ژوئیه، نیاز به فرو رفتن در منوی دیگر آزاردهنده بوده است. این هنوز به طور گسترده در دسترس نیست، اما امروز تعداد انگشت شماری از گزارش ها وجود دارد.

مشخص نیست این تغییر چگونه انجام می شود زیرا به نظر نمی رسد به روز رسانی جدیدی برای برنامه Pixel Buds وجود داشته باشد. (آخرین مورد در ژوئیه بود.) به‌روزرسانی خدمات Google Play می‌تواند عاملی باشد، اما ما در حال حاضر مثبت نیستیم.

فعلی در مقابل جدید (از طریق u/npbevo)

در همین حال، در زمان راه اندازی، گوگل اعلام کرد که Pixel Buds Pro با ردیابی سر صوتی فضایی و EQ کامل 5 باند به روز می شود. هر دو در منوی صدا قرار خواهند گرفت و با “تعادل صدا” به آنها ملحق می شوند

تعادل صدا را بین هدفون چپ و راست تغییر دهید یا به صدای مونو تغییر دهید. تنظیم انتخابی شما در تمام دستگاه های میزبان شما اعمال خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: