Pixel Buds Pro ANC یکپارچه با منوی حجم پیکسل

جمعه گذشته، برخی از دارندگان Pixel Buds Pro راه سریع‌تری برای تغییر Active Noise Control در تلفن‌های Pixel خود پیدا کردند. این روش سریع‌تر برای تغییر تنظیمات ANC Pixel Buds Pro اکنون به‌طور گسترده‌تر در دسترس است و به منوی حجم در Android 13 گسترش می‌یابد.

Google به جای اینکه برنامه/تنظیمات Pixel Buds را باز کند و سپس به منوی صدا بروید، نوار Active Noise Control برای Noise Cancellation، Off و Transparency را به بالای صفحه اصلی درست زیر «Forget» و «Connect» منتقل کرده است. /قطع شدن.” در حالی که یک تغییر جزئی است، این یک صرفه جویی در زمان مناسب است.

با این حال، تغییر مهمتر شامل آن نوار است که اکنون در صفحه “صدا و لرزش” سیستم ظاهر می شود. با بالا آوردن نوار لغزنده صدا و ضربه زدن روی منوی سرریز سه نقطه در پایین می توان به آن دسترسی داشت. Active Noise Control دقیقاً زیر حجم رسانه ظاهر می شود تا یکپارچگی بسیار یکپارچه که با رویکرد مرکز کنترل اپل در iOS مشابهت دارد.

این دو تغییر از طریق به‌روزرسانی‌های سمت سرور منتشر می‌شوند، نه به‌روزرسانی برنامه Pixel Buds. همه حساب‌هایی که بررسی کردیم از چهارشنبه این تغییر را فعال نکرده‌اند.

ما امروز شاهد ادغام این حجم برای Pixel Buds Pro ANC با نسخه 22.26.15 سرویس‌های Google Play هستیم، پس از اینکه جمعه آن را ندیدیم. در چندین تلفن Pixel با یک حساب Google که دارای Android 13 هستند اما نه Android 12 در تلفن Google یا رایانه لوحی سامسونگ (12L) ظاهر می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور