به‌روزرسانی میان‌افزار Pixel Buds Series A باید نوار لغزنده Bass را اصلاح کند

از ماه دسامبر، Pixel Buds A-Series درباره مشکلی در نوار لغزنده Bass شکایت کرده است و ممکن است گوگل در نهایت آماده ارائه یک اصلاح باشد، اگرچه به نظر می رسد در آخرین ثانیه این مشکل برطرف شده است.

آخرین به‌روزرسانی بزرگ سری A Pixel Buds یک نوار لغزنده Bass را معرفی کرد تا آن سطح را چهار سطح افزایش دهد یا یک درجه از پیش‌فرض آن را کاهش دهد. این نوار لغزنده در زیر منوی Sound قرار دارد که در آن شما همچنین می توانید Loudness compensation و Adaptive Sound را کنترل کنید.

با این حال، کاربران پس از آن به‌روزرسانی، از نحوه نمایش سطح مورد نظر خود توسط نوار لغزنده شکایت کرده‌اند، اما دفعه بعد که هدفون خود را متصل می‌کنند، عملاً آن را اعمال نمی‌کنند. اغلب از شما می‌خواهد که کلید Bass را قبل از بازگرداندن آن به سطحی که واقعاً می‌خواهید، حرکت دهید. بدیهی است که این یک آزمایش بسیار ناخوشایند برای شش ماه گذشته یا بیشتر است.

موضوعی در انجمن راهنمای Pixel Buds وجود دارد که تا امروز صبح دارای 234 رأی موافق و 158 پاسخ است. کسانی که در مکالمه ای که دیروز درباره پاسخ جدید یکی از کارمندان Google هشدار دادیم مشترک شدند:

خبر خوب برای همه – ما یک راه حل داریم!

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا بروید: https://support.google.com/s/community/forum/407813/search/query%3Dbass%2Bslider/thread/169132761

این به یک مقاله پشتیبانی مربوط می‌شود که برخی از کاربران می‌گویند به‌روزرسانی سیستم‌افزار سری A Pixel Buds را ذکر کرده است. با این حال، آن مقاله و پاسخ به هر دلیلی حذف شد. از آن زمان تا کنون هیچ نشانه ای از به روز رسانی وجود نداشته است، که منجر به ناراحتی بیشتر مالکان شده است که حل این مشکل در وهله اول اینقدر طول کشیده است.

یا گوگل پاسخ خود را خیلی زود منتشر کرد، یا مشکلی در لحظه آخر مشاهده شد و به روز رسانی باید انجام می شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور