ویجت Pixel Battery اندازه‌های بیشتری را اضافه می‌کند، Wear OS ظاهر می‌شود

ما در Android 13 Beta 3 متوجه شدیم که چگونه ویجت Pixel Battery را می‌توان به اندازه‌های کوچک‌تر تغییر اندازه داد، اما لازم نیست منتظر بهره‌مندی از یک سیستم عامل جدید باشید. به‌روزرسانی Settings Services در اندروید 12 همراه با ظاهر جزئی Wear OS منتشر می‌شود.

نسخه 1.1.0.452445739.sr خدمات تنظیمات مسئول کوچکتر شدن ویجت باتری Pixel است. پیکربندی فشرده قبلی 2×2 بود و اکنون می تواند به کوچکی 2×1 باشد. در همین حال، همانطور که دیشب اشاره کردیم، یک اندازه 5×1 وجود دارد که می تواند سه مورد را همزمان نشان دهد: تلفن، هدفون چپ و هدفون راست. در 4×1، Pixel Buds با یک درصد ترکیب می‌شود.

در همین حال، اکنون اندازه نوار درصد تغییر می کند تا فضای موجود را اشغال کند. اگر فقط یک دستگاه وجود داشته باشد، تمام مستطیل را اشغال می کند. کاربران قبلاً با فضای خالی زیادی باقی مانده بودند. گوگل همچنین آیکون مورد استفاده برای نمایش Pixel Buds را همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید در مقابل جلد بالا تغییر داد. الان تا حدودی دقیق تر است.

بخش بزرگ دیگر این به‌روزرسانی این است که چگونه اکنون یک آیتم خط «دستگاه‌های دیگر» وجود دارد که به عنوان تعداد سخت‌افزار بلوتوث متصل عمل می‌کند.

این شامل Fitbit و Wear OS می‌شود، اما سطح باتری همچنان توسط ویجت Pixel Battery گزارش نمی‌شود. شمارش خیلی مفید نیست، اما تا حدودی سریعتر از استفاده از کاشی تنظیمات سریع است. با ضربه زدن روی این مورد، صفحه دستگاه‌های متصل در تنظیمات باز می‌شود.

Settings Services 1.1.0.452445739.sr امروز به طور گسترده از طریق Play Store برای Android 12 عرضه می شود و بخشی از Android 13 Beta 3 بود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: