هشدارهای Nest Doorbell برای ویجت Pixel’s At a Glance منتشر می شود

گوگل رسما اعلام کرد که در ابتدای این ماه تلفن‌های با یک نگاه به Pixel ادغام Nest Doorbell را دریافت می‌کنند و اکنون به‌طور گسترده عرضه می‌شود.

وقتی کسی زنگ در Nest شما را به صدا در می‌آورد، پیش‌نمایش پرتره مینیاتوری را در یک نگاه در Pixel خواهید دید. این هم زمانی که روی قفل و هم در صفحه اصلی هستید ظاهر می‌شود و ویجت جزئیات دیگری را در سمت چپ ارائه می‌کند. یک ضربه، فید کامل را در برنامه‌های Google Home یا Nest باز می‌کند، که برای کارکرد این ادغام باید نصب شوند.

«زنگ در» که در ابتدای هفته گذشته اعلام شد، اکنون در فهرست ویژگی‌های «در یک نگاه» به‌عنوان اولین تغییر تنظیمات منتشر می‌شود. برای همه کاربران نشان داده می‌شود، حتی اگر زنگ در Nest در خانه هوشمند خود نداشته باشید.

به طور خودکار فعال می شود، می توان آن را به طور کامل غیرفعال کرد: بالای صفحه اصلی خود را طولانی فشار دهید و سفارشی را انتخاب کنید. با نگاهی به آینده، این ویژگی دقیقاً در تبلت Pixel آینده که Pixel Launcher از یک نگاه برخوردار است، جا می‌شود.

برخی از کاربران در واقع از آوریل اولویت Doorbell را داشتند، اما اکنون به طور گسترده در اندروید 12 و 13 منتشر شده است. این به دنبال در دسترس بودن هشدارهای چراغ قوه در هفته گذشته با هشدارهای کیفیت هوا برای مکان فعلی شما آخرین ویژگی غیرقابل دسترس از ویژگی ژوئن است. رها کردن با این حال، این شرکت تنها گفت که این “به زودی” در ایالات متحده، هند و استرالیا خواهد بود.

به طور کلی، این عرضه در یک نگاه بسیار سریعتر از قبل بوده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: