عبارت سریع دستیار جدید تماس‌های پیکسل 6 را خاموش می‌کند

با Pixel 6 در اکتبر گذشته، «دستیار» برای رد کلمه کلیدی برای دو اقدام خاص، اولین «عبارات سریع» را ارائه کرد و ممکن است به زودی بتوانید تماس‌های دریافتی را «بی‌صدا» کنید.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد آنهایی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

از زمان راه‌اندازی، می‌توانید وقتی زنگ هشدار یا تایمر در Pixel 6، 6 Pro و 6a فعال می‌شود، بگویید «Stop» یا «Snooze». همچنین از «پاسخ دادن» یا «رد کردن» در تماس‌های ورودی پشتیبانی می‌شود.

برنامه Google 13.34، که در حال حاضر در نسخه بتا است، دارای رشته‌هایی است که «سکوت» را به عنوان یک عبارت سریع پشتیبانی شده دیگر نشان می‌دهد. احتمالاً این کار زنگ را خاموش می‌کند، اما تماس را بی‌پاسخ نگه می‌دارد تا زمان بیشتری برای تصمیم‌گیری در مورد آنچه انجام دهید به شما داده شود. این یک جایگزین عالی برای فشار دادن دکمه تنظیم صدا خواهد بود.

\u201cAnswer\u201d, \u201cDecline\u201d, \u201cSilence\u201d

این به عنوان “v2” عبارات سریع برای تماس ها نامیده می شود و به صورت داخلی آزمایش شده است.

\u201cAnswer\u201d، \u201cDecline\u201d و عبارات سریع جدید در go/qp-dog /string>

عبارت سریع دستیار برای خاموش کردن هنوز فعال نشده است و مشخص نیست که گوگل چه زمانی قصد دارد آن را روی پیکسل عرضه کند. ممکن است تقریباً در زمان عرضه پیکسل 7 و 7 پرو به بازار عرضه شود.

کایل برادشاو و دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: