Pixel 7 ویژگی‌های دوربین تبلت پیکسل 4K را به همراه دارد

آخرین به روز رسانی برنامه دوربین گوگل، نسخه 8.5، شامل جزئیات جدیدی در مورد ویژگی های عکاسی و فیلمبرداری پیکسل 7 و تبلت پیکسل سال آینده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندرویدی به نام APK) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


با توجه به اینکه تا چه اندازه توانایی عکاسی سری پیکسل توسط برنامه دوربین Google امکان پذیر شده است، جای تعجب نیست که به روز رسانی های جدید APK اغلب نکاتی را در مورد دستگاه های Pixel آینده ارائه می دهد. دوربین Google 8.5 که دیروز منتشر شد، تفاوتی ندارد و کد پیکسل 7، پیکسل 7 پرو و ​​تبلت پیکسل آینده را معرفی می کند.

دوربین جلوی پیکسل 7

از آنجایی که کد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به تازگی به دوربین گوگل اضافه می شود، تفاوت زیادی وجود ندارد. با توجه به اینکه سری پیکسل 7 به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی گوشی‌های سال گذشته باشد، تعجب‌آور نیست و بنابراین نباید در بخش دوربین خیلی تغییر کند.

گفته می شود، یکی از جزئیاتی که ما توانستیم پیدا کنیم این است هر دو پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو باید بتوانند از سنسور دوربین جلو برای ضبط ویدیوهای 4K استفاده کنند.

این برخلاف سری پیکسل 6 است، جایی که تنها پیکسل 6 پرو می‌توانست از دوربین سلفی ویدیوی 4K بگیرد. پیکسل 6 با قیمت 599 دلار محدود به ضبط FHD بود زیرا از دوربین سلفی کاملاً متفاوت با وضوح کمتر استفاده می کرد – 8 مگاپیکسل در مقابل 11.1 مگاپیکسل در پیکسل 6 پرو.

از آنجایی که پیکسل 7 باید از ضبط سلفی 4K پشتیبانی کند، اینطور است ممکن است پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو ممکن است از همان سنسور دوربین جلویی پیکسل 6 پرو استفاده کنند، اما در حال حاضر مشخص نیست دقیقاً از کدام سنسور استفاده می شود. این توسط کدی در دوربین Google پیشنهاد می شود که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را با “p21_front_setup” برچسب گذاری می کند، که قبلا برای پیکسل 6 پرو رزرو شده بود.

نکات مهم تبلت پیکسل

با نگاهی بیشتر به آینده، گوگل قرار است یک “تبلت پیکسل” مجهز به اندروید را در سال 2023 عرضه کند. در حالی که جزئیات مربوط به این دستگاه هنوز کاملاً محدود است، یکی از مواردی که نشان داده شد این است که تبلت پیکسل باید تنها دارای یک دوربین پشتی باشد، و آن را به تصویر بکشد. به طراحی Pixel 3 و Pixel Slate برگردیم. این طراحی تک دوربین برای تبلتی که به نظر می رسد برای استفاده در خانه در نظر گرفته شده است، با ویژگی های خانه هوشمند کامل است، منطقی است.

Google Camera 8.5 شامل برخی از آماده‌سازی‌های اولیه برای تبلت Pixel است که برخی از ویژگی‌های مورد نظر آن را ارائه می‌کند. با توجه به اینکه چقدر با عرضه آن دستگاه فاصله داریم، باید این یافته ها را با کمی نمک در نظر بگیریم، زیرا همه چیز می تواند از هم اکنون تا زمان عرضه به طور قابل توجهی تغییر کند.

تا اینجای کار، قابل توجه ترین تفاوت بین تبلت پیکسل و سری پیکسل 6 همگی به حذف ویژگی ها مربوط می شود. آشکارترین این حذف ها عدم ضبط ویدیوی 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه است. اما فراتر از آن، نشانه هایی وجود دارد که تبلت پیکسل ممکن است از ضبط ویدیوی 4K پشتیبانی نکند اصلا.

فراتر از آن، ممکن است تعداد کمی از ویژگی‌های عکس و ویدیو از تلفن‌های پیکسل اخیر در دوربین Google در تبلت پیکسل وجود نداشته باشد، از جمله زوم صوتی، ویدیوهای حرکت آهسته و عکس‌های Action Pan. با توجه به اینکه تبلت دقیقاً راحت‌ترین وسیله برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری نیست، تعجب‌آور نیست که گوگل این ویژگی‌ها را کاهش دهد تا هزینه‌ها را کاهش دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: