پیکسل 7 با دو ظرفیت ذخیره سازی در اروپا عرضه می شود

با نزدیک شدن به عرضه در 6 اکتبر، جزئیات بیشتر و بیشتری در مورد گوشی های هوشمند پرچمدار بعدی گوگل در حال آشکار شدن است. آخرین نکته از این دست، ظرفیت های ذخیره سازی بالقوه واحدهای پیکسل 7 اروپایی است.

به نظر می رسد پیکسل 7 با پیکربندی های ذخیره سازی مشابه با سری پیکسل 6 در بازارهای اروپایی عرضه شود. این گزارش از WinFuture‘s رولاند کوانت، که سال ها اطلاعات قابل اعتمادی را در مورد دستگاه های زیادی از تلفن های هوشمند گرفته تا هدفون ارائه کرده است.

سال گذشته، تنها Pixel 6 Pro در رنگ مشکی طوفانی با پیکربندی فضای ذخیره‌سازی بزرگ‌تر در بازارهای اروپایی در دسترس بود. این بار، Quandt اشاره می کند که تمام مدل های پیکسل 7 می توانند در پیکربندی های ذخیره سازی 128 و 256 گیگابایتی در دسترس باشند. با این حال، مشخص نیست که آیا یک بار دیگر شاهد گزینه های حافظه داخلی با محدودیت رنگ خواهیم بود، زیرا این گزارش به جزئیات خاصی اشاره نمی کند.

این بدان معناست که گوگل با توجه به محدودیت‌های 128 گیگابایتی روی همه دستگاه‌ها به جز یک واحد خاص با پیکسل 6، می‌تواند به شدت گسترش یابد. متأسفانه، به نظر می‌رسد که خریداران اروپایی نمی‌توانند یک بار دیگر پیکسل 512 گیگابایتی را انتخاب کنند. این گزینه بزرگتر پس از عرضه در سال گذشته به واحدهای Pixel 6 Pro در ایالات متحده محدود شد. هیچ اطلاعاتی در مورد انواع حافظه جهانی به اشتراک گذاشته نشده است، اما امیدواریم که گزینه های بیشتری برای پیکسل 7 کوچکتر در همه مناطق موجود باشد.

با عدم توانایی افزایش فضای ذخیره‌سازی با استفاده از کارت میکرو اس‌دی، این ممکن است یک ارتقای خوش‌آمدگویی یا محدودیتی ناامیدکننده برای Pixel 7 و 7 Pro بسته به جایی که قرار دارید باشد. همانطور که انتظار دارید، Quandt همچنین بیان می‌کند که دستگاه‌ها «باید ظرف 2 هفته» پس از رویداد راه‌اندازی، که در 6 اکتبر برنامه‌ریزی شده است، ارسال شوند. Google اغلب پیش‌سفارش‌ها را بلافاصله پس از اتمام جلسه اصلی باز می‌کند، چیزی که در گذشته مرسوم بود. راه اندازی می کند.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: