در برگه مشخصات پیکسل 7 به زوم اپتیکال 5 برابری، بازگشایی چهره و موارد دیگر اشاره شده است

انتظار می‌رود که سری پیکسل 7 نسبت به نسل قبل یک به‌روزرسانی نسبتاً سبک داشته باشد، اما برگه مشخصات جدید نشان می‌دهد که دوربین می‌تواند کمی بیشتر از آنچه قبلاً انتظار می‌رفت به‌روزرسانی ارائه کند.

این جدیدترین افشای پیکسل 7 ادعا می‌کند که برگه مشخصات و صفحه مقایسه پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را نشان می‌دهد که توسط یک اپراتور تلفن همراه در تایوان ارائه شده است. این تصاویر ابتدا در کانال تلگرام Google News به اشتراک گذاشته شد و ادعا می‌شود که از آن زمان حذف شده‌اند (شرکت حامل مورد نظر با نام ذکر نشده است).

توصیه می‌کنیم با توجه به ماهیت نشت، آن را با مقدار کمی نمک مصرف کنید، اما هیچ پرچم قرمز واضحی در اینجا وجود ندارد که بتوانیم آن را ببینیم.

با این حال، ما به طور بالقوه از این برگه مشخصات جدید سری پیکسل 7 چه می آموزیم؟

همانطور که ماه هاست می دانیم، این برگه مشخصات نمایشگرهای 6.7 و 6.3 اینچی PIxel 7 Pro و Pixel 7 را به ترتیب با پنل های QHD 120Hz و FHD 90Hz تکرار می کند. این گوشی‌ها به ترتیب دارای 12 گیگابایت رم و 8 گیگابایت رم هستند که هر دو مدل‌های 128 و 256 گیگابایتی با Tensor G2 در زیر کاپوت، مقاومت در برابر آب IP68 و شارژ سیمی و بی‌سیم ارائه می‌کنند.

اما به نظر می رسد که این برگه مشخصات چند جزئیات دیگر را که قبلاً شایعه شده بود تأیید می کند. در مرحله اول، پشتیبانی از قفل با چهره به صراحت در کنار باز کردن قفل اثر انگشت ذکر شده است. این امر آنچه را که ما برای چندین ماه گزارش کرده‌ایم و همچنین برخی دیگر از افشای اطلاعات اخیر را تأیید می‌کند. ظاهراً استفاده از دوربین 10.8 مگاپیکسلی که برای سنسور جلو در هر دو گوشی استفاده می‌شود، کمک می‌کند تا این ویژگی در نهایت به واقعیت تبدیل شود.

شاید این بخش دوربین است که در اینجا جذاب ترین است.

طبق این برگه مشخصات پیکسل 7، پیکسل 7 کوچکتر عمدتاً دارای مشخصات دوربین مشابه مدل قبلی است، با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی، 12 مگاپیکسل فوق عریض و بدون لنز تله فوتو در پشت. سپس دوربین 10.8 مگاپیکسلی که قبلا ذکر شد در جلو برای سلفی و باز کردن قفل با چهره وجود خواهد داشت.

در همین حال، پیکسل 7 پرو از همان دوربین‌های 50 مگاپیکسلی اولیه، 12 مگاپیکسلی اولتراواید و همان دوربین‌های جلوی 10.8 مگاپیکسلی پشتیبانی می‌کند، در حالی که تله فوتو 48 مگاپیکسلی را به ترکیب اضافه می‌کند. این وضوح همان وضوح پیکسل 6 پرو است، اما این برگه مشخصات ادعا می کند که پیکسل 7 پرو از لنز تله فوتو 4 برابر به 5 برابر ارتقا خواهد یافت. این کار باعث افزایش عملکرد زوم اپتیکال در فاصله دور و همچنین افزایش زوم هیبریدی (دیجیتال + اپتیکال) تا حداکثر 30 برابر می شود که از 20 برابر در Pixel 6 Pro.

در نهایت، سایر مشخصات دوربینی که در اینجا با آنها آشنا می‌شویم عبارتند از «Movie Motion Blur» و «Macro Focus» که دومی منحصر به Pixel 7 Pro است. درباره اینکه این ویژگی‌ها چه ویژگی‌هایی می‌توانند داشته باشند، چیز زیادی نمی‌توان گفت، اما اگر بخواهیم حدس بزنیم، «Movie Motion Blur» به نظر می‌رسد که «حالت سینمایی» اپل را در آیفون‌ها تکرار می‌کند، در حالی که «Macro Focus» شاید می‌تواند از لنز تله به عنوان یک لنز ماکرو، به نوعی، با توجه به این ویژگی تنها در دستگاه Pro-tier گوگل در دسترس است.

در هر صورت، باید در مورد این حالت های جدید اطلاعات بیشتری کسب کنیم و طی چند روز آینده مشخصات نهایی سری پیکسل 7 را مشاهده کنیم. گوگل قرار است در تاریخ 6 اکتبر به طور رسمی از سری پیکسل 7 و پیکسل واچ رونمایی کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: