نمونه اولیه Pixel 7 Pro برخی از مشخصات، جزئیات جدید را فاش می کند

نمونه اولیه پیکسل 7 پرو برای جزئیات جدید در مورد سخت افزار آن و همچنین به نظر می رسد برخی از مشخصات گزارش شده قبلی را تایید کرده است.

در چند ماه گذشته، تعداد انگشت شماری از نمونه های اولیه پیش از انتشار گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو توانسته اند به دنیای وحشی راه پیدا کنند. گوگل بیشتر واحدهای فاش شده را دستگیر کرده و از راه دور آنها را پاک کرده است، و آنها را غیرقابل استفاده (آجر) می کند و مانع از کشف مشخصات کامل هر یک از تلفن ها قبل از عرضه رسمی آنها در اواخر امسال می شود.

صاحب یکی از نمونه‌های اولیه آجری با صاحبان گروه «Google News» در تلگرام تماس گرفت. سپس این گروه از مقدار محدودی از اطلاعات در دسترس آنها استفاده کرد – به‌ویژه گزارش‌هایی که هنگام تلاش برای راه‌اندازی تلفن ایجاد می‌شوند، و همچنین کد خود بوت لودر – برای کشف برخی مشخصات اضافی درباره Pixel 7 Pro.

برای شروع، اکنون ممکن است اولین جزئیات خود را در مورد هسته های CPU مورد استفاده توسط تراشه GS201 پیکسل 7 داشته باشیم. طبق این پست، نسل دوم تراشه Tensor باید همچنان از طراحی «4+2+2» استفاده کند، همانطور که در اولین Tensor دیده می‌شود. در آن طراحی، چهار هسته پایین‌رده برای کارهای ساده، دو هسته سطح متوسط ​​و دو هسته CPU پرقدرت وجود دارد که عمده کار را انجام می‌دهند.

هیچ جزئیاتی در رابطه با هسته‌های سطح متوسط ​​و بالای Tensor 2 کشف نشده است، اما ادعا می‌شود که تراشه‌های سری Pixel 7 از همان هسته‌های Cortex A55 برای کارهای سطح پایین استفاده می‌کنند. این گروه به خطی در گزارش های بوت اشاره می کند که نشان می دهد راه حلی در حال اعمال است که تنها برای تراشه های دارای هسته های Cortex A55 استفاده می شود.

دیگر جزئیات کشف شده شامل این است که Pixel 7 Pro باید به تراشه Cirrus Logic CS40L26 برای لمسی مجهز شود، یک نسل جدیدتر از آنچه در Pixel 6 Pro یافت می شود. در همین حال، جایی که گوشی سال گذشته دارای سخت‌افزار STMicroelectronics ST54K NFC بود که شامل اتصال UWB نیز می‌شد، گزارش‌ها به سخت‌افزار ساده‌تر، ST21NFC اشاره می‌کنند که UWB ندارد. این احتمال وجود دارد که UWB توسط یک مؤلفه متفاوت اداره شود.

این آخرین دور کاوش در نمونه اولیه Pixel 7 Pro همچنین توانست یافته‌های ما را در مورد اسم رمز دستگاه‌های در حال توسعه Google Pixel از جمله Ravenclaw و Felix تأیید کند، اگرچه طبق گزارش‌ها هیچ نشانه‌ای از نام رمز «Lynx» وجود نداشت.

در نهایت، این گروه ادعا می کند که مشخصات نمونه اولیه پیکسل 7 پرو پنل صفحه نمایش سامسونگ S6E3HC4 را نشان می دهد که یک نسل جدیدتر از نمایشگر پیکسل 6 پرو است. گزارش قبلی ما در مورد نمایشگرهای مورد استفاده در سری پیکسل 7 نشان داد که گوگل در حال آماده شدن برای استفاده از نمایشگر جدیدتر یا ادامه استفاده از همان نمایشگر سال گذشته است.

صرف نظر از اینکه پاییز امسال در مدل‌های خرده‌فروشی Pixel 7 Pro کدام صفحه‌نمایش به کار می‌رود، حداقل یک نسخه ارتقاء داده خواهد شد. همانطور که توسط دیلن راگا مشاهده شد (از طریق مشعل رحمانکد برای هر دو نمایشگر بالقوه پیکسل 7 پرو شامل حداکثر روشنایی بالاتر 1000 نیت، در حالت روشنایی بالا، در مقایسه با 800 در گوشی سال گذشته است.

به طور کلی، اگرچه این مشخصات ممکن است برای علاقه مندان بسیار جالب باشد، اما چیز زیادی در مورد عملکرد پیکسل 7 پرو در دنیای واقعی به ما نمی گویند. علاوه بر این، از آنجایی که دستگاه در حال تجزیه و تحلیل از نظر فنی هنوز یک نمونه اولیه است، صرف نظر از اینکه تا چه حد ممکن است به نظر برسد، امکان تغییر برخی از این جزئیات جزئی قبل از عرضه وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور