Google Pixel 7 و 7 Pro به FCC رسید

به دنبال نسل بعدی Nest Wifi که دیروز از Wi-Fi 6E پشتیبانی می کند، Google Pixel 7 و 7 Pro اکنون از FCC عبور کرده اند.

چهار لیست جداگانه وجود دارد، اما دو تای آنها دارای یک جفت شماره مدل هر کدام با همان شناسه FCC هستند، در حالی که بقیه آن‌ها انفرادی هستند. مدل دوم در هر جفت احتمالاً مدل ژاپنی است که در پیکسل 6 و 6 پرو وجود داشت.

با فرض دو گوشی، ما معتقدیم Pixel 7 Pro GP4BC فقط با اتصال Sub-6 است، در حالی که GE2AE (که GFE4J را در لیست FCC برچسب الکترونیکی نیز شامل می شود) دارای mmWave است. این دو لیست حضور باند فوق عریض (UWB) را نشان می‌دهند و گوگل این ویژگی را برای گوشی پرو یک سال دیگر حفظ خواهد کرد. تا کنون، گوگل از UWB برای “محدوده سازی دقیق و جهت گیری فضایی” با Nearby Share و کلیدهای دیجیتال بعدی خودرو استفاده می کند.

در همین حال، Pixel 7 GVU6C (و G03Z5) با Sub-6 است، در حالی که GQML3 دارای mmWave است.

داشتن دو مدل mmWave برای گوشی بزرگتر منطقی است، اما وجود یک جفت نسخه Sub-6 Pixel 7 تا حدودی عجیب است.

گوگل برای اولین بار پیکسل 7 و 7 پرو را در I/O 2022 در ماه مه پیش نمایش کرد. طراحی به طور کلی مانند خط تولید سال گذشته است، اما با نوار دوربین آلومینیومی با برش های دایره ای و قرصی شکل. این جایگزین طرح فعلی می شود که در آن همه چیز زیر شیشه است.

هر دو مدل در دو رنگ Obsidian و Snow عرضه خواهند شد و گوشی کوچکتر دارای رنگ زرد لیمویی و فندقی سبز در واحد بزرگتر است. مشخصات اصلی که به طور رسمی تایید شده است نسل دوم تراشه Google Tensor است.

از آن زمان تاکنون گزارش داده‌ایم که پیکسل 7 کوچک‌تر فیلمبرداری سلفی 4K را نیز ارائه می‌کند، در حالی که به نظر می‌رسد تله‌فوتوی جدید ساخت سامسونگ در 7 پرو وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: