گوگل ترکیب رنگی کامل پیکسل 7 و 7 پرو را به اشتراک می گذارد

گوگل علاوه بر تایید نام تجاری “Tensor G2” به عنوان بخشی از اعلام رویداد 6 اکتبر، شش گزینه رنگی را برای پیکسل 7 و 7 پرو به طور کامل به نمایش گذاشت.

هنگامی که صفحه فرود Pixel 7 برای اولین بار در ماه مه معرفی شد، گوگل در وهله اول یک جفت ویدیوی «نگاه اول» داشت (که تحمل ساخت عالی را نشان می‌داد) و «نسل بعدی پردازنده Google Tensor» را به عنوان «مفیدتر و شخصی‌شده‌تر» مورد انتقاد قرار داد. ویژگی هایی برای عکس ها، فیلم ها، امنیت و تشخیص گفتار.

این بخش اخیر با نام «Google Tensor G2» در روز سه‌شنبه و نمایشی سبک از تراشه به‌روزرسانی شد.

گوگل همچنین راهی برای مشاهده کامل سه رنگی که هر گوشی در آن ارائه می‌شود اضافه کرده است. قبلاً ما فقط عکس‌های دوردستی از کل محدوده داشتیم، اما اکنون به عقب نگاه می‌کنیم.

رنگ های پیکسل 7

Obsidian (مشکی) و Snow (سفید) در دو گوشی یکسان هستند، اما نوارهای دوربین از این نظر متفاوت هستند که دوربین Pixel 7 Pro جلا داده شده است (مانند کناره های آن). Pixel 7 کوچک‌تر از حالت مات استفاده می‌کند، در حالی که این عکس‌های رو به رو باعث می‌شوند که نوار در کناره‌ها نسبت به پیش‌نمایش‌های اصلی خمیده‌تر به نظر برسد.

در همین حال، دستگاه بزرگتر دارای رنگ سرگرم کننده، سبز مایل به سبز با نوار دوربین طلایی براق و کناره های آن است. علف لیمو در پیکسل 7 به درستی با نام آن توصیف شده است، در حالی که میله آن برنز است.

این عکس‌های نزدیک به شما امکان می‌دهد یک باند آنتن را که در مرکز لبه بالایی هر دو گوشی قرار دارد، ببینید.

گوگل در تاریخ 6 اکتبر جزئیات کامل پیکسل 7 و 7 پرو را ارائه خواهد کرد.

رنگ های پیکسل 7 پرو

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: