پیش‌سفارش پیکسل 7 از 6 اکتبر آغاز می‌شود، زیرا گوگل ویدیوی «سانسور شده» را منتشر می‌کند

گوگل در یک ویدیوی طنزآمیز “سانسور” اولین برداشت‌ها، اعلام کرده است که پیش‌سفارش‌های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در تاریخ 6 اکتبر آغاز می‌شود.

در اوایل این ماه، گوگل به اشتراک گذاشت که میزبان رویداد سخت افزاری پیکسل در تاریخ 6 اکتبر خواهد بود که بر روی پیکسل 7، پیکسل 7 پرو و ​​پیکسل واچ آینده متمرکز خواهد بود. تیم Nest گوگل همچنین برنامه هایی را برای معرفی محصولات جدید به اشتراک گذاشته است که احتمالاً شامل Nest Wifi Pro است که اخیراً فاش شده است.

این یک سنت است که گوگل بلافاصله پس از رونمایی کامل محصولات جدید خود، به ویژه برای دستگاه‌هایی که در پاییز عرضه می‌شوند، پیش‌سفارش‌ها را برای محصولات جدید خود باز کند. سال گذشته، علاقه به پیکسل 6 ظاهراً حتی باعث شد که فروشگاه Google در بیشتر روزهای عرضه با مشکلات متناوب مواجه شود.

به نظر می‌رسد گوگل به این سنت ادامه می‌دهد زیرا متن کوچک در پایان یک ویدیوی جدید به اشتراک گذاشته شده تأیید می‌کند که پیش‌سفارش‌های سری پیکسل 7 «از 6 اکتبر 2022 شروع می‌شود».

بقیه ویدیو نشان می‌دهد که طرفداران گوگل پیکسل از سرتاسر جهان برای اولین بار با پیکسل 7 پرو دست می‌زنند و اولین برداشت‌های خود را ثبت می‌کنند. همانطور که انتظار دارید، از طرفداران گوشی های گوگل، هر کدام از طراحی پیکسل 7 پرو خوشحال شده اند.

به نظر می رسد برخی از این طرفداران پیکسل ممکن است بیشتر از دیگران شناخته شده باشند، زیرا همکار من دیمین وایلد اشاره می کند که به نظر می رسد اولین فردی که در این ویدیو حضور دارد، مایکل داپاه، کمدین پشت شخصیت «بیگ شاک» باشد.

با این حال، آنچه واقعاً در مورد این ویدیوی اولین برداشت متمایز است این است که گوگل پیکسل 7 پرو را به دقت از دید با تاری پیکسلی سانسور کرده است. تصمیم برای سانسور گوشی‌ها بسیار جالب است، زیرا گوگل قبلاً رندرهایی از Pixel 7 و Pixel 7 Pro را در ماه می در Google I/O نشان داده است. گوگل این سطح از سانسور را تا پایان ویدیو حفظ می کند، جایی که ما نمای کاملی از پیکسل 7 پرو در رنگ هازل داریم.

در انتهای ویدیو، در حالی که پیام «پیش‌سفارش از 6 اکتبر 2022» هنوز روی صفحه است، یک برش کوتاه برای یکی از طرفداران پیکسل وجود دارد که می‌گوید «صبر کنید! ساعتی هست؟» اگرچه مستقیماً تأیید نشده است، اما به نظر می‌رسد پیش‌سفارش‌های Pixel Watch نیز در ۶ اکتبر آغاز شود.

مطمئنا این تازه شروع کمپین تبلیغاتی گوگل برای جدیدترین گوشی های اندرویدی خود است. با توجه به اینکه Pixel 7 و 7 Pro قرار است به طور رسمی معرفی شوند و ظرف چند هفته برای پیش‌سفارش در دسترس قرار گیرند، مطمئناً قبل و بعد از رویداد 6 اکتبر شاهد تبلیغات جدید بیشتری خواهیم بود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: