سری Google Pixel 7 به هند می آید –

برای سال‌ها گوگل از بازار گوشی‌های هوشمند در هند غایب بود، زیرا چندین نسل پیکسل به طور کامل از این منطقه عبور کردند. اگرچه در اوایل سال جاری با پیکسل 6a تغییر کرد و اکنون به نظر می رسد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو نیز در هند در دسترس خواهند بود.

با مروری بر چند سال گذشته Pixel در هند، گوگل دستگاه‌های بیشتری را در این منطقه نسبت به آنچه که واقعاً راه‌اندازی کرده است کنار گذاشته است. Pixel 3 آخرین پرچمدار این شرکت در هند بود و پس از آن Pixel 3a میان رده قرار گرفت. با این حال، پیکسل 4 به دلیل عدم مجاز بودن فناوری Soli توسط قوانین محلی، هند را نادیده گرفت. Pixel 4a سپس در اواخر همان سال در هند عرضه شد و برای مدتی آخرین عرضه شد. Pixel 4a 5G، Pixel 5 و Pixel 5a همگی از این منطقه عبور کردند. پیکسل 6 نیز به طور رسمی در هند فروخته نشد.

گوگل تا امسال با گوشی های هوشمند خود به هند بازنگشت و پیکسل 6a در هند عرضه شد.

این هفته، Flipkart صفحه ویژگی جدیدی را برای معرفی Pixel 7 و Pixel 7 Pro منتشر کرد و گفت که این تلفن‌ها «در دسترس هستند» و همه تأیید می‌کنند که در مقطعی در هند عرضه خواهند شد.

هیچ اشاره‌ای به قیمت، رنگ‌ها و سطوح ذخیره‌سازی در دسترس یا واقعاً چیز دیگری در مورد این دستگاه‌ها به جز تراشه Tensor G2 در زیر کاپوت وجود ندارد. اما همچنان، این خبر خوبی برای پیکسل 7 است. این اولین پرچمدار گوگل از سال 2018 در هند است.

احتمالاً عرضه پیکسل 7 در هند در مقایسه با سایر مناطق ممکن است کمی تاخیر داشته باشد. می‌دانیم که پیش‌سفارش‌های پیکسل 7 از 6 اکتبر آغاز می‌شود، اما هیچ نشانه‌ای مبنی بر زمان آغاز تحویل وجود ندارد. گوگل در ابتدا اشاره کرد که Pixel 6a در هند به تعویق خواهد افتاد، اما این گوشی در همان روزی که ایالات متحده و سایر کشورها عرضه شد، به پایان رسید.

نکته دیگری که جای تعجب است این است که گوگل آخرین پرچمدار خود را در این کشور چگونه قیمت گذاری می کند. با نگاهی به Pixel 6a، قیمت گوگل دقیقاً رقابتی نبود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: