به‌روزرسانی سیستم Google Play Pixel 7 Pro نصب نمی‌شود

از زمان عرضه، Pixel 7 و 7 Pro از ماه جولای به‌روزرسانی سیستم Google Play را اجرا می‌کنند، اما اکنون از برخی از کاربران خواسته می‌شود نسخه جدیدی را نصب کنند تا آن دانلود با شکست مواجه شود.

Pixel 7 و 7 Pro در حالی که آخرین سطح وصله امنیتی اندروید 5 اکتبر 2022 را اجرا می‌کنند، به‌روزرسانی سیستم Google Play در تاریخ 1 ژوئیه 2022 ارائه می‌شوند. آنقدر قدیمی است (بیش از ۹۰ روز) که مرکز امنیتی از شما می‌خواهد «این دستگاه را به‌روزرسانی کنید». یک اخطار تعجب زرد برجسته برای «بررسی به‌روزرسانی‌ها» وجود دارد. (می توانید کارت را بردارید و اخطار تنظیم می شود.)

برای چند روز اول پس از راه اندازی، هیچ به روز رسانی اضافی وجود نداشت. وقتی دوشنبه چک کردیم چیزی نبود، اما صبح سه شنبه تغییر کرد.

صفحه “به روز رسانی سیستم Google Play موجود است” با اندازه به روز رسانی تنها 7.6 کیلوبایت ظاهر شد: “آخرین به روز رسانی امنیتی از Google. برای ایمن نگه داشتن و بهبود پایداری دستگاه، اکنون به‌روزرسانی کنید.»

با ضربه زدن روی «دانلود و نصب» برای مدت کوتاهی به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید، اما پس از آن با «به‌روزرسانی‌ها موقتاً در دسترس نیستند» باز می‌گردید. بعداً دوباره امتحان کنید» پیام قرمز رنگ. تکرار فرآیند و/یا راه‌اندازی مجدد Pixel 7 نتیجه را تغییر نمی‌دهد.

ما شاهد ظاهر شدن این به‌روزرسانی و خطای آن در پیکسل 7 و 7 پرو هستیم، اما همه دستگاه‌هایی که بررسی کردیم این نسخه جدید سیستم Play را نمی‌بینند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور