گوگل پیکسل 7 را از چین خارج می کند و قابلیت تاشو را بررسی می کند

سازندگان گوشی‌های هوشمند با توجه به تنش‌های ژئوپلیتیکی و تعطیلی کارخانه‌ها (به دلیل تعطیلی‌های همه‌گیر) به طور فزاینده‌ای تولید خود را به خارج از چین منتقل می‌کنند – در حالی که گوگل این کار را برای پیکسل ۷ انجام می‌دهد – اما همچنان به این کشور برای تولید تاشو نیاز دارد.

بر اساس نیویورک تایمز، “بخشی از جدیدترین تولید گوشی پیکسل گوگل در ویتنام انجام خواهد شد.” قابل ذکر است که خط تلفن های میان رده سری A آن در حال حاضر «ساخت ویتنام» هستند، از جمله Pixel 4a، 5a، و 6a. با این حال، پیکسل 3a که در دست داشتیم در چین تولید شد.

مقاله امروز می‌گوید که گوگل با تشدید نبرد تعرفه‌ها در سال 2019 شروع به جستجوی جایگزین‌هایی برای کارخانه‌های فاکس‌کان در جنوب چین کرد. پیکسل 6 پرو، 5 و 4 که امروز بررسی کردیم، همه از چین هستند، اما با پیکسل تغییر خواهد کرد. 7.

با این حال، مفهوم این است که اکثر سری گوشی های پرچمدار آینده همچنان از چین خواهند بود. با نگاه به آینده، اکنون گوگل می‌گوید «انتظار دارد ویتنام نیمی از گوشی‌های پیکسل پیشرفته سال آینده را ارائه کند» که احتمالاً به پیکسل 8 و 8 پرو اشاره دارد.

با این حال، تولید جدیدتر و پیچیده‌تر همچنان به چین نیاز دارد. را اکنون خاطرنشان می کند که “گوگل در حال بررسی یک تلفن تاشو برای سال 2023 است.” صفحه نمایش تاشو و فناوری لولا به عنوان «احتمالاً نیاز است[ing] تولید نزدیک به تامین کنندگان کلیدی در چین باشد.

در ماه مارس، گزارشی حاکی از آن بود که گوگل برنامه‌های تاشوی خود را برای سال 2022 به تعویق می‌اندازد که شنیده‌ایم می‌توان آن را با نام «Pixel Notepad» معرفی کرد. قرار است صفحه نمایش داخلی تاشو و صفحه نمایش خارجی با شکلی نزدیک به Oppo Find N نسبت به Galaxy Z Fold سامسونگ داشته باشد.

مطالب پیشنهادی  نحوه صادرات و دانلود نسخه پشتیبان ذخیره بازی از Google Stadia

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel foldable:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور