ویدیوی Pixel 6a به صورت عملی نگاهی به طراحی و اثر انگشت دارد

در شرایطی که فقط مسئله زمان بود، به نظر می‌رسد شخصی یک Pixel 6a را از مهمانی در مالزی که قبل از عرضه در 28 ژوئیه این گوشی میان‌رده را می‌فروخت، خریده است و به طور کامل عمل کرده است.

در یک ویدیوی عملی با عنوان “گوگل پیکسل 6a وارد مالزی شد!” [translated]فضلی حلیم در یوتیوب کمتر از 11 دقیقه را صرف نمایش دستگاه سری a آینده گوگل می کند.

با سومین جعبه‌گشایی Pixel 6a که از زمان رونمایی در 11 می در I/O 2022 دیده‌ایم، شروع می‌شود. این شامل یک نگاه با وضوح بالا در پشت جعبه است. ما مقایسه ای با پیکسل 6 پرو داریم که در آن مشخص می شود که نوار دوربین آنقدر بلند نیست و به سختی از قاب پشتی بیرون زده است.

ظاهر خوبی در “پشت کامپوزیت حرارتی سه بعدی با قاب آلیاژی لمسی” وجود دارد. قسمت پشتی پلاستیکی بسیار براق است که مستعد اثر انگشت است، در حالی که نحوه ادغام آن در قاب، که در فیلم کاملاً ضخیم به نظر می رسد، بسیار تنگ به نظر می رسد.

در انتها یک دمو کوتاه (در ساعت 8:08) از حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش (UDFPS) دریافت می کنیم. به اندازه کافی سریع به نظر می رسد، اما همین موضوع را می توان در مورد Pixel 6 و 6 Pro در شرایط ایده آل – اگر نه در اکثر موارد – بیان کرد.

نگاهی به دوربین گوگل با عملکرد شاتر ساده است، اگرچه مشخص نیست که آیا این نسخه نهایی نرم افزار است یا یک روز اول به روز رسانی در اواخر جولای وجود خواهد داشت. اشاره ای نشده است که این پیکسل 6a در چه سطحی از وصله امنیتی اجرا می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: