قاب‌های Pixel 6a، در اینجا نگاهی دقیق‌تر به شما می‌دهیم [Gallery]

قاب‌های رسمی گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل زمانی به دلیل منحصربه‌فرد بودن مورد تحسین قرار می‌گرفتند، اما همه اینها با سری پیکسل 5a و پیکسل 6 تغییر کردند. اکنون، نگاهی دقیق‌تر به قاب‌های رسمی Pixel 6a داریم که به نظر می‌رسد محکوم به تکرار تاریخ هستند.

اینها قاب های پیکسل 6a گوگل هستند

در Google I/O، زمانی که Pixel 6a برای اولین بار معرفی شد، به سرعت متوجه شدیم که گوگل همان طراحی قاب را که در Pixel 6، Pixel 6 Pro و Pixel 5a در دسترس بود، بازمی گرداند. همان طرح پلی کربنات در حال بازگشت بود و ما در آن زمان خیلی از آن راضی نبودیم.

اندکی پس از آن، کیس رسمی پیکسل 6 مورد بررسی های شدید قرار گرفت، زیرا بسیاری از کاربران و اعضای رسانه ها تاکید کردند که چندین ماه بعد، کیس ها کثیف و زرد شده اند.

اما مطمئناً برای تغییر چیزی برای پیکسل 6a خیلی دیر بود.

دوست خوب ما مکس جامبور امروز ارسال شد مجموعه ای از تصاویر رسمی از قاب های رسمی پیکسل 6a گوگل در رنگ های سبز و مشکی.

تصاویر جدید هیچ چیز پیشگامانه ای را نشان نمی دهند، اما نگاه بهتری به قاب ها و رنگ های آن ها به ما می دهند. در واقع، به نظر می رسد دقیقاً مانند قاب های سبز و مشکی که گوگل برای بقیه سری پیکسل 6 فروخته است، و طراحی به طور کلی بدون تغییر به نظر می رسد.

متأسفانه، هیچ نشانه ای از این تصاویر برای نسخه سفید کیس که می دانیم در حال آمدن است، وجود ندارد.

مطالب پیشنهادی  OnePlus 10T اسلایدر هشدار را حذف می کند

آیا گوگل مشکل زرد شدن را حل خواهد کرد؟

بنابراین واقعاً، در این مرحله، این سوال پیش می‌آید که آیا گوگل تغییرات نامرئی در این موارد ایجاد کرده است یا خیر.

ممکن است پوشش یا پوشش جدیدی وجود داشته باشد که از زرد شدن جلوگیری کند؟ ممکن است! اما هنوز چیزی برای نشان دادن آن وجود ندارد. اما مطمئناً نسخه شفاف این کیس بدون رنگ در آن به مقداری محافظت نیاز دارد، زیرا آهنربایی برای زرد شدن است.

با قاب‌های رسمی پیکسل 6، مشکلات برای برخی در کمتر از یک یا دو هفته ظاهر شد و هرگز برطرف نشد. برای دیگران، از جمله کایل برادشاو ما، زرد شدن و لکه‌ها کمی بیشتر طول کشید تا واقعاً شناخته شوند، اما اکنون بسیار وحشتناک به نظر می‌رسند، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

گوگل 29.99 دلار برای قاب‌های رسمی پیکسل 6 در ایالات متحده دریافت می‌کند و به همین دلیل است که Pixel 6a نیز از همین روش پیروی خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور