Google Pixel 6a اکنون در آمازون پیش از پیش‌سفارش است

همانطور که Made by Google در هفته‌های اخیر در توییتر شمارش معکوس کرده است، Pixel 6a از پنج‌شنبه جاری پیش‌خرید می‌شود و اکنون پیش از آن در آمازون فهرست شده است.

در حال حاضر، می‌توانید «دریافت به‌روزرسانی‌های انتشار» را با آمازون مشخص کرده است که «۲۱ جولای PDT» در دسترس بودن پیش‌سفارش برای میان‌رده ۴۴۹ دلاری است. هر سه رنگ (مریم گلی، زغالی و گچ) نشان داده شده است.

اعلان‌ها شامل جزئیات قیمت و تاریخ انتشار و همچنین یادآوری‌ها هستند.

این لیست با تاکید بر چندین جنبه شروع می شود: 5G – ما خوشبختانه نسل تلفن را پشت سر گذاشتیم که در آن اتصال سلولی مستقیماً در نام محصول، سیستم عامل اندروید، طبیعت قفل نشده، دوربین 12 مگاپیکسلی (عریض + فوق عریض) و عمر باتری 24 ساعته (4410 میلی آمپر ساعت) بود. ).

با Pixel 6a آشنا شوید

این تلفن مقرون به صرفه Google است که با شما سازگار است. با پشتیبانی از Google Tensor، فوق العاده سریع، هوشمند و ایمن است و باتری و دوربین شگفت انگیزی دارد.

این صفحه محصول که تفاوت چندانی با نسخه Google Store ندارد، با برجسته کردن Google Tensor، امنیت با تراشه Titan M2، حفاظت IP67 در برابر آب و گرد و غبار و Live Translate ادامه می‌یابد.

دوربین آخرین نقطه اصلی با تمرکز روی Real Tone، Face Unblur، Magic Eraser جدید و Night Sight است. نمودار مقایسه ای با پیکسل 6 و 6 پرو وجود دارد که اندازه نمایشگر، لنزها، حافظه/حافظه، باتری/شارژ را متمایز می کند – «شارژ بی سیم» برای 6a به اشتباه و پردازنده مشترک فهرست شده است.

از امروز، Pixel Buds Pro در کنار Pixel 6a در آمازون فهرست نشده بود.

مطالب پیشنهادی  چرا GSC هنگام بارگیری صفحه به طور معمول خطاهای خزشی را نشان می دهد

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور