در اینجا چند مورد مشکل باتری در پیکسل 6 و 6 پرو وجود دارد

هفته گذشته، من تجربه شخصی خود را در مورد عمر باتری پیکسل 6 و چگونگی کاهش آن در چند ماه گذشته و تبدیل شدن به یک مشکل توضیح دادم. با آن، ما آن را به خوانندگان خود دادیم و همان موضوع را در قالب نظرسنجی مطرح کردیم. این چیزی است که ما یاد گرفتیم.

در ابتدا، بلافاصله مشخص نبود که چه چیزی باعث تخلیه برخی از دستگاه‌های پیکسل 6 ما شده است. چیزی که به نظر عادی می رسید باعث شد کمتر از چند ساعت باتری کار کند و نه تنها بر روی من، بلکه بر دستگاه همسرم نیز تأثیر می گذارد.

در انجمن شکایات در حال رشد گوگل، صدها کاربر دقیقاً همان مشکل را شرح می‌دادند و متذکر شدند که دیگر نمی‌توانند یک روز کامل را با شارژ بسازند – دستگاهی که قبلاً در عملکرد باتری عالی بود، به سرعت تبدیل به افتضاح شد. برخی از کاربران پیشنهاد کردند که آخرین نسخه اندروید 13 یک مقصر بوده است و مصرف باتری بیکار را با اختلاف زیادی افزایش داده است. در حالی که ممکن است این مشکل برای من باشد، اما هنوز پیکسل 6 همسرم با اندروید 12 را توضیح نمی دهد.

با این وجود ما پرسیدیم و شما پاسخ دادید. اکثریت قریب به اتفاق خوانندگان 9to5Google که در نظرسنجی هفته گذشته شرکت کردند گزینه “بله” را انتخاب کردند. تقریباً 40 درصد از همه شرکت‌کنندگان خاطرنشان کردند که پیکسل 6 آن‌ها در اندروید 13 با مشکل باتری مواجه است. بیش از 20 درصد معتقد بودند که Pixel 6 Pro on 13 آنها نیز با مشکل مواجه است.

برای مقایسه، 1171 کاربر به مشکل باتری در اندروید 13 اشاره کردند در حالی که تنها 269 کاربر “خیر” را علامت زده اند. این تقریباً هزار کاربر بیشتر است که مشکل دارند. در حالی که نمی توان هیچ نظرسنجی برای واقعیت مطلق انجام داد، شواهد کافی در اینجا وجود دارد که با خیال راحت ادعا می کند که این یک موضوع گسترده بود.

اکثر کسانی که مشکل داشتند از اندروید 13 استفاده می کردند که به احتمال زیاد آن را مقصر می دانست. دیروز، گوگل جزئیات تغییرات مربوط به آپدیت پیکسل گوگل در سپتامبر را توضیح داد و اشاره کرد که برخی از مشکلات باتری برطرف شده است. این مسائل مربوط به استفاده بی‌حرکت است، که در آن برخی از برنامه‌های پس‌زمینه بسیار بیشتر از آنچه لازم است مصرف می‌کنند.

این به‌روزرسانی طی چند روز آینده به کاربران پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو راه پیدا می‌کند. شانس نسبتاً خوبی وجود دارد که این به‌روزرسانی جدید به مشکلات باتری اکثر کاربران در پیکسل 6 و 6 پرو رسیدگی کند – حداقل این امید است. برای کسانی که از اندروید 12 استفاده می کنند و متوجه تخلیه شدید باتری شده اند، بهترین گزینه تماس با پشتیبانی گوگل است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور