499 دلار پیکسل 6 در حال حاضر در آمازون فروخته شده است

دیروز، گوگل یک فروش سه روزه بسیار بزرگ را آغاز کرد که با کاهش ۱۰۰ دلاری پیکسل ۶ به ۴۹۹ دلار رسید و اکنون در آمازون به فروش رسیده است.

پیکسل 6 128 گیگابایتی دیگر از آمازون در ایالات متحده (ارسال از/فروخته می‌شود) در دسترس نیست. شما همچنان می توانید مدل 256BM را با قیمت 599 دلار در رنگ Sorta Seafoam یا Stormy Black تهیه کنید.

خوشبختانه هنوز در فروشگاه Google در همه پیکربندی‌ها با تحویل در اوایل هفته در دسترس است. تخفیف 100 دلاری گوگل در روز چهارشنبه، 13 ژوئیه، ساعت 23:59 شب به وقت محلی به پایان می رسد، و احتمالاً سایر خرده فروشان نیز همین روند را دنبال خواهند کرد.

در همین حال، تخفیف 200 دلاری Pixel 6 Pro به همراه چند تخفیف دیگر لوازم جانبی و خانه هوشمند، تا یکشنبه ادامه دارد.

مشخص نیست که آیا گوگل قصد دارد قبل از پایان قرارداد، پیکسل 6 را در آمازون مجدداً ذخیره کند یا خیر. احتمالاً موجودی باز خواهد گشت زیرا هنوز چند ماه دیگر به Pixel 7 باقی مانده است. با قیمت 499 دلار، احتمالاً این شرکت تعدادی از افرادی را که در انتهای ماه منتظر خرید پیکسل 6a با قیمت 449 دلار بودند، انتخاب کرد. همانطور که در روز دوشنبه اشاره کردیم:

با گوشی سال گذشته، صفحه نمایش کمی بزرگتر (6.4 اینچ در مقابل 6.1 اینچ)، نرخ تجدید 90 هرتز بیش از 60 هرتز، Gorilla Glass Victus به جای Gorilla Glass 3، باتری کمی بزرگتر (4614 میلی آمپر در مقابل 4410 میلی آمپر ساعت) با شارژ بی سیم خواهید داشت. ، مقاومت IP68 در مقابل آب/گرد و غبار IP67، رم 8 گیگابایتی در مقابل 6 گیگابایتی و دوربین اصلی بهتر (50 مگاپیکسل Octa PD Quad Bayer در مقابل 12.2 مگاپیکسل دو پیکسل).

این واقعاً یک خرید واضح است مگر اینکه کوچکترین پیکسل ممکن را بخواهید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: