پیکسل 6 قبلاً در فروشگاه Google Fi فروخته شده است

جای تعجب است که Pixel 6 دیگر برای خرید از فروشگاه Google Fi در دسترس نیست، در حالی که نوع MVNO به طور مداوم در فروشگاه Google ایالات متحده موجود نیست.

Google Fi فروشگاه مخصوص گوشی های پیکسل، سامسونگ و موتورولا را دارد. از این هفته، Pixel 6 به‌جای اینکه فقط به آن علامت «در انبار» داده شود، به‌طور کامل از ویترین حذف شد، که وقتی قرار است موجودی دوباره پر شود، عادی است. (گلکسی Z Flip 3 سامسونگ نیز این هفته قبل از جایگزینی آن حذف شد.)

در همین حال، در دسترس بودن Fi Pixel 6 در فروشگاه گوگل در نوسان است. از نظر عملی، مشترکین Fi فقط می‌توانند به فروشگاه Google رفته و مدل قفل‌شده‌ای را بخرند که هیچ محدودیتی برای موجودی ندارد، در حالی که 6a تازه راه‌اندازی شده به شدت تحت فشار قرار می‌گیرد. (میان رده در کمال تعجب در حال حاضر تخفیف کوپن مستقیم از آمازون دارد.)

سهام پیکسل معمولا نزدیک به رونمایی از نسل بعدی تمام می شود و ما هنوز وارد فصل پاییز نشده ایم. Pixel 6 Pro فروشگاه Fi همچنین دارای محدودیت های موجودی است و تنها مدل 128 گیگابایتی آن در سه رنگ موجود است.

پرچمدار کوچکتر گوگل در سال 2021 با قیمت 499 دلار ماه گذشته یکی از نکات برجسته روز پرایم آمازون بود و بسیاری از خریداران منتظر پیکسل 6a را به خود جذب کرد. با 50 دلار بیشتر، ساخت بهتر و رم بیشتری در کنار کمی بزرگتر بودن دارید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور