به‌روزرسانی ژوئن Pixel 6 سازگاری DAC را برطرف می‌کند

از زمان انتشار Google Pixel 6 و 6 Pro، کاربران از یک مشکل عمده در دستگاه های خود شکایت کرده اند – DAC ها با Pixel 6 کاملاً جدید کار نمی کنند. اگرچه این یک مشکل بزرگ بوده است، به نظر می رسد که به روز رسانی پیکسل ژوئن بالاخره این مشکل طولانی مدت برطرف شد.

در اواخر ماه مارس، متوجه شدیم که به‌روزرسانی ماه ژوئن Pixel دارای چیزی به نام «دسترسی مستقیم USB» خواهد بود. این، در اصل، به پیکسل 6 اجازه می‌دهد تا با DACهای خارجی (مبدل دیجیتال به آنالوگ) ارتباط برقرار کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد در پردازش صدای Hi-Fi همه کارها را انجام دهند. این مشکل زمانی به وجود آمد که یک DAC به کنترل کامل بر پردازش صدا نیاز داشت، در این مرحله پیکسل 6 و هیچ DAC نمی‌توانستند همزیستی کنند.

در حالی که برخی هنوز منتظر به‌روزرسانی ماه ژوئن برای پیکسل‌هایشان هستند، کاربران در Reddit خاطرنشان کرده‌اند که به‌روزرسانی جدید واقعاً سیستم DAC خراب در پیکسل 6 را برطرف می‌کند. به گفته این کاربران، به یک برنامه کنترل انحصاری بر روی DAC می‌دهد. کاملا خوب کار می کند برای آزمایش تفاوت بین کیفیت صدای مورد انتظار و کیفیت شنیده شده، کاربران از آن استفاده کردند USB Audio Player Pro. این برنامه به دلیل امکان پخش موسیقی با کیفیت بالا به کاربران مشهور است و اکنون می‌توان از آن به طور کامل در پیکسل 6 استفاده کرد.

ما فرصتی برای آزمایش کامل سازگاری DAC جدید نداشته‌ایم، اما انتظار داریم که برای بسیاری از کاربران پیکسل 6 که به DAC پایبند بوده‌اند و فرصتی برای انجام آن نداشته‌اند، تسکین باشد. هنوز به درستی از آن استفاده کنید آیا به‌روزرسانی ژوئن Pixel را دریافت کرده‌اید و سعی کرده‌اید یک DAC خارجی را اجرا کنید؟ اگر کیفیت صوتی بهتر و تجربه بهتری را تجربه می کنید، به ما اطلاع دهید!

اطلاعات بیشتر در مورد افت ویژگی ژوئن Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: