سری پیکسل 6 ابزار پاک کن جادویی «Camouflage» را در 28 جولای دریافت می کند

Magic Eraser یکی از ترفندهای جدید جالبی بود که با پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو ارائه شد، اما ترفند جدیدی را در کنار پیکسل 6a در “استتار” انتخاب کرد. اکنون تایید شده است که پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو این ویژگی جدید را تا چند روز دیگر اضافه خواهند کرد.

«Camouflage» به توانایی معمول Magic Eraser برای حذف بمب‌افکن‌های عکس یا اشیاء از تصویر از طریق ویرایشگر Google Photos در تلفن سری Pixel 6 می‌پیوندد. این ویژگی برای اولین بار در Google I/O 2022 معرفی شد و عمدتاً بدون تشریفات به عنوان یک امتیاز به Pixel 6a رسید.

ما در اوایل این هفته در بررسی پیکسل 6a به این ویژگی اشاره کردیم.

یکی از ویژگی‌های جدیدی که در کنار Pixel 6a ارائه می‌شود، اما به‌زودی به بقیه خط تولید می‌رسد، «Camouflage» در برنامه Google Photos است. این بسط Magic Eraser در Google I/O با قابلیت بی صدا کردن رنگ اشیاء در عکس به طوری که آنها از موضوع منحرف نشوند، اعلام شد. ما فقط این ویژگی را به طور خلاصه آزمایش کرده‌ایم، اما دقیقاً همان چیزی را انجام می‌دهد که گوگل ادعا می‌کند و نتایج مناسبی دارد.

می‌توانید نتایج ما را با «Camouflage» Magic Eraser در زیر مشاهده کنید، با قابلیت برداشتن سریع یک فنجان رنگ‌های روشن در پس‌زمینه عکس، که به رنگ نارنجی کم‌تر جلب توجه می‌کند. ما متوجه شدیم که این ویژگی همیشه به خوبی کار نمی کند و برخی عکس ها برای این فناوری مناسب نیستند. اما مانند پاک کننده معمولی اشیا، مطمئناً می تواند ابزار مفیدی باشد.

«Camouflage» در Pixel 6a در دسترس است، اما این ویژگی قرار است روی Pixel 6 و Pixel 6 Pro نیز کار کند. صحبت کردن با آستانهگوگل تأیید کرد که «Camouflage» در تاریخ ۲۸ جولای، همان روزی که Pixel 6a برای مشتریان ارسال می‌شود، برای هر دو گوشی عرضه می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: