برنامه Pixel 4 Pokémon Wave Hello Soli از Google Play حذف شد

یکی از راه‌هایی که گوگل Soli Motion Sense را در پیکسل 4 به نمایش گذاشت، از طریق یک برنامه پوکمون تعاملی بود. پس از گذشت نزدیک به سه سال، گوگل Pokémon Wave Hello را از فروشگاه Play حذف کرد.

اپلیکیشن Pokémon Wave Hello بود نه مسئول پس‌زمینه زنده Pixel 4 است که در زیر مجموعه «Come Alive» در انتخابگر کاغذ دیواری معمولی قرار دارد.

در عوض، این برنامه یکی از راه‌های نمایش ژست‌های Soli به شیوه‌ای شبیه به بازی با تعامل با یکی از پنج پوکمون بود. Grookey، Scorbunny، و Sobble از Pokémon Sword and Shield هستند، در حالی که Eevee – بهترین – و Pikachu مورد علاقه طرفداران وجود دارد.

در مقایسه، والپیپر زنده به شما امکان می‌دهد از Soli برای تکان دادن به آن‌ها استفاده کنید و همان ژست را برگردانید، و همچنین با نزدیک‌تر کردن دستتان به صفحه، حیوان خانگی را انجام دهید. علاوه بر این، ضربه زدن روی صفحه باعث می‌شود آنها بپرند، در حالی که یک ضربه دوبار به شما امکان می‌دهد از آن عبور کنید. این تجربه به عنوان دانلود مستقیم از Wallpaper & Style در دسترس باقی می ماند. (از امروز، من توانستم پس‌زمینه پیکسل 4 را دانلود کنم که قبلاً آن را نصب نکرده بود.) با این حال، Google همچنان از طریق «Play More!» به Pokémon Wave Hello پیوند می‌دهد. دکمه.

Pokémon Wave Hello

همانطور که امروز متوجه شدیم، این برنامه اخیراً تا حدودی از فروشگاه Google Play حذف شده است. Pokémon Wave Hello تحت اکانت Developed by Google منتشر شد که میزبان استیکرهای AR نیز هست. سابقه ای برای این حذف وجود دارد، همانطور که در تجربه ARCore ماندالوریان در سال گذشته مشاهده شد. احتمالاً مربوط به صدور مجوز محتوا بود، آن برنامه 11 ماهه در دسترس بود که در هنگام راه‌اندازی تلگراف در فهرست منتشر شد.

اگر بخواهید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، حذف تا حدی مایه تاسف است، اما چیزهای زیادی را از دست نمی دهید. راه حل واضح، بارگذاری جانبی است، زیرا برنامه دیگر در مدیریت برنامه‌ها و دستگاه‌ها یا با مراجعه مستقیم به URL در تلفن شما ظاهر نمی‌شود.

با این حال، دیگر برنامه آزمایشی Soli، Headed South توسط ustwo Studios، برای دانلود در دسترس است.

تصویر زمینه زنده Pokémon Sidekick

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 4:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: