PHP یا Node.Js: نکات برتر برای انتخاب فناوری مناسب برای پروژه شما

عکس پروفایل نویسنده

@ماریاجامسماریا جیمز

من به عنوان یک تحلیلگر نرم افزار کار می کنم که دوست دارد دانش خود را از طریق وبلاگ ها به اشتراک بگذارد.

اکوسیستم توسعه وب در هر ثانیه در حال بزرگ شدن است و فناوری ها و ابزارهای جدید اغلب به بخشی از این فضا تبدیل می شوند. با توجه به ورود فناوری و ابزارهای جدید به این فضا ، توسعه دهندگان و برنامه نویسان در انتخاب پشته فناوری برای توسعه برنامه ها معضل اساسی دارند.

منبع: aglowiditsolutions.com

اگر به روند پشتیبانی شده وب بپردازیم ، استفاده از PHP و Node.j به طور قابل توجهی در حال افزایش است. علاوه بر این ، فناوری های جدید محبوبیت این فناوری ها را برانگیخته و هرج و مرج ایجاد کرده و توسعه دهندگان را مجبور کرده اند که در مورد اینکه کدام یک را برای پروژه بعدی خود انتخاب کنند ، مجبور شوند.

در حالی که زودتر ، جاوا اسکریپت به عنوان یک روند قابل توجه با PHP برای توسعه وب رونق یافت و ایجاد چندین جلوی برنامه باور نکردنی را فراهم کرد. اگرچه ، ورود Node.js برای توسعه backend توسعه دهندگان را مجبور کرده است که بین PHP و Node.js.

فرض کنید شما همچنین فکر می کنید کدام فناوری برای توسعه برنامه های وب شما بهترین است. این مقاله به سردرگمی شما پایان خواهد داد ، زیرا من مجبور شده ام در مورد هر دو جنبه زبان برنامه نویسی در مورد پروژه توسعه وب شما بحث کنم.

PHP: یک زبان برنامه نویسی محبوب توسعه وب است

سازمان بهداشت جهانی…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور