پشتیبانی Photopea AVIF | avif.io ✨

Photopea چیست؟

Ivan Kutskir ابزار ویرایش عکس آنلاین رایگان Photopea را توسعه داده است. Photopea یک ویرایشگر تصویر قدرتمند است که از گرافیک های شطرنجی و برداری پشتیبانی می کند. در درجه اول برای ویرایش گرافیک های شطرنجی و برداری، پشتیبانی از فایل های PSD، AI، XD، Illustrator، Figma و Sketch استفاده می شود. این برنامه می تواند برای کارهای ساده مانند تغییر اندازه تصاویر و کارهای پیچیده تر مانند طراحی وب سایت، ایجاد تصاویر و پردازش عکس ها استفاده شود. از مرورگرهای وب برای دسترسی به ویرایشگر Photopea استفاده می شود. Photopea را می توان بر روی دستگاه های مختلف (رومیزی، لپ تاپ، تبلت، تلفن و هر رایانه دیگری) اجرا کرد.

برنامه Photopea به طور کامل در دستگاه شما اجرا می شود، همانطور که Sketch یا Photoshop انجام می دهند. فایل های شما در اینترنت آپلود نمی شوند. با Photopea.com، می توانید اتصال خود را از اینترنت قطع کرده و کاملاً آفلاین از آن استفاده کنید. فایل های شما از کامپیوتر شما خارج نمی شوند.

پشتیبانی AVIF

دو مشکل در Github در مورد پشتیبانی از فرمت AVIF وجود دارد. پشتیبانی از قالب AVIF هنوز در زمان اولین شماره در ژوئن 2020 وجود نداشت. از مارس 2021، توسعه دهنده با رمزگشایی آنها با استفاده از مرورگر، پشتیبانی از AVIF را اضافه کرده است. در نتیجه، Photopea می‌تواند AVIF را در هر مرورگری که می‌تواند AVIF را نمایش دهد، نمایش دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی واتساپ AVIF | avif.io ✨