Phoenix Contact Demos clipx WIRE Assist در Data Center World | دانش مرکز داده

در این ویدئو، Giannis Buchner از Phoenix Contact، با استفاده از clipx WIRE Assist، توضیحی گام به گام در مورد فرآیندهای آماده سازی سیم و سیم کشی ارائه می دهد.


رونوشت در زیر آمده است. ویرایش های جزئی برای وضوح انجام شده است.

رونوشت:

مرحله 1: آماده سازی سیم و سیم کشی

جیانیس بوشنر: بنابراین، در اینجا در تجسم، ما همه چیزهایی را که برای انجام آماده سازی سیم و سیم کشی نیاز داریم، می بینیم. بنابراین، با رنگ سیم، طول و سطح مقطع شروع می شود. ما همچنین اطلاعات برچسب‌گذاری منبع و سایت هدف را داریم. و در انتهای سیم، می بینید که در اینجا باید یک فرول عایق اعمال کنیم. ما تمام اطلاعات لازم برای آماده سازی سیم و خود سیم کشی را داریم. ما همچنین اطلاعات اضافی جهت مسیریابی را داریم. یعنی در اینجا باید با سیم داخل کانال کابل برویم پایین و سپس به سمت چپ.

مرحله 2: برچسب را برای سایت منبع و هدف اعمال کنید

بنابراین وقتی روی دکمه شروع داخل نرم افزار کلیک می کنم، سیم به طور خودکار به طول مناسب بریده می شود. مرحله دوم اعمال برچسب برای منبع و سایت هدف است. در اینجا، ما یک چاپگر داریم که به طور خودکار یک آستین کوچک را باز می کند، بنابراین بسیار آسان است که سیم را در آستین کوچک چاپ شده قرار دهیم.

مرحله 3: فرول ها را روی سیم اعمال کنید

مطالب پیشنهادی  داخل NOC کلاه سیاه مشهور

بنابراین، آخرین مرحله اعمال یک فرول در دو طرف سیم است. برای این کار من از یک دستگاه سلب و چین CF 3000 استفاده می کنم. به سادگی سیم را از جلو وارد کنید و سپس دستگاه بند کشیده و فرول را اعمال می کند. و الان یک سیم کامل و آماده دارم و میتونم سیم کشی داخل کابینت رو انجام بدم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور