Google PhD Fellowship، پشتیبانی تحقیقاتی در آمریکای لاتین

پابلو ساموئل کاسترو، یکی از اعضای تیم Google Brain در مونترال، می‌گوید که به‌طور تصادفی در رشته علوم کامپیوتر به پایان رسید. او می‌گوید: «وقتی در اکوادور بزرگ شدم، مجذوب اولین رایانه‌مان شدم، اما واقعاً راهنمایی دریافت نکردم که چیزی که به آن علاقه‌مندم علوم رایانه است.»

در ابتدا، پابلو به بررسی ریاضیات و حتی اجرای جاز پرداخت. اما پس از اینکه یک مربی از او خواست تا به یک برنامه کارشناسی ارشد و در نهایت دکترا بپیوندد، او حرفه ای را در یادگیری ماشین دنبال کرد. او می‌گوید در دوران حرفه‌ای خود از نبود نمایندگی آمریکایی‌های لاتین در این زمینه شگفت‌زده شده است.

او می‌گوید: «در سال 2018، گروهی برای آمریکایی‌های لاتین ایجاد شد که در کنفرانس بین‌المللی یادگیری ماشین شرکت می‌کردند، و ما تصمیم گرفتیم برای ناهار همدیگر را ببینیم.» “از 8000 شرکت کننده، 20 نفر بودیم. پابلو می گوید ما شوکه شدیم. چنین آماری به همین دلیل است که در اوایل امسال، ما متعهد به توسعه زیرساخت های دیجیتال، مهارت های دیجیتال، کارآفرینی و جوامع فراگیر و پایدار در آمریکای لاتین بودیم. و امروز، ما سه راه را اعلام می کنیم که بر اساس این تعهد عمل می کنیم، به ویژه در سراسر جامعه تحقیقاتی در آمریکای لاتین.

ابتدا، ما بورسیه دکتری Google را برای دانشجویانی که در دانشگاه های آمریکای لاتین تحصیل می کنند راه اندازی می کنیم. این بورسیه ها برای دانشجویان ورودی، اول و دوم دکتری واجد شرایط هستند تا به آنها کمک کنند تا در برنامه های خود به طور تمام وقت مستقر شوند و تا پایان کار خود ادامه دهند. علاوه بر بودجه 15000 دلاری تا سه سال، یاران از یک محقق Google برای حمایت از پیشرفت شغلی خود در تحقیقات CS راهنمایی دریافت می کنند.

دوم، ما از کنفرانس ها، سازمان ها و رویدادهای کلیدی علوم کامپیوتر در منطقه حمایت می کنیم. ما از سال 2016 با LatinX در هوش مصنوعی همکاری کرده ایم تا از کارگاه های آموزشی آنها حمایت کنیم که هدف آنها ترویج و افزایش نمایندگی محققان لاتین در کنفرانس های تحقیقاتی کلیدی CS است. از محققان لاتینی دعوت می‌کنیم تا در NeurIPS 2022 به ما بپیوندند، جایی که می‌توانند در میز حامی ما، در نمایشگاه اصلی کنفرانس یا با Googlerهایی که در کارگاه لاتین ایکس در هوش مصنوعی به عنوان مربی، پنل و سخنران شرکت خواهند کرد، ارتباط برقرار کنند. ما از پنجمین رویداد RIAA در پاییز امسال حمایت کردیم که در مکزیکو سیتی، کیتو و یک فضای کنفرانس مجازی برگزار شد. این رویداد با حضور بیش از 700 ثبت نام کننده در بین دانشجویان، اساتید و بخش های خصوصی و دولتی در 37 کشور برگزار شد. و در ماه مارس، ما مشتاقانه منتظر حضور در KHIPU 2023 در Universidad de la República در مونته ویدئو، اروگوئه هستیم. “در نزدیکی با این محققان بزرگ هوش مصنوعی، از آنها بخواهید از پوستر شما بازدید کنند و توصیه کنند – این ارتباط شخصی برای دانش آموزانی که مانند من در آن مرحله، نمی دانند تحقیق هوش مصنوعی در مورد چیست، دگرگون کننده است.”

سوم، ما در حال افزایش سطح دسترسی خود برای تشویق مشارکت در برنامه های همکاری و تأمین مالی دانشکده خود هستیم. همانطور که ما به رشد تعاملات خود با محققان فعلی و آینده CS در آمریکای لاتین ادامه می دهیم، جوایز تحقیقات آمریکای لاتین را به پایان خواهیم رساند و از این برنامه فارغ التحصیل خواهیم شد تا در این سه نیاز تحقیقاتی بیشتر سرمایه گذاری کنیم. در سال 2020، جایزه تحقیقات جامع را راه‌اندازی کردیم، که از اساتیدی که تحقیقاتشان تأثیر مثبتی بر وضعیت هنر و جوامع نیازمند ایجاد می‌کند، و پژوهشگر پژوهشی، که بودجه‌ای را برای اساتید اولیه کار فراهم می‌کند، حمایت می‌کند. در ماه ژوئیه، ما واجد شرایط بودن برای exploreCSR را در سطح جهانی گسترش دادیم، که به هیئت علمی کمک می‌کند تا دانش‌آموزان از نظر جنسیت، نژاد، قومیت و گروه‌های توانایی را در معرض موضوعات و مسیرهای شغلی در تحقیقات CS قرار دهد. در سراسر این سه برنامه و همکاری با اساتید و دانشجویان، امسال بیش از 550000 دلار به محققان آمریکای لاتین اعطا کردیم اما به دنبال افزایش تعداد متقاضیان آمریکای لاتین هستیم.

پابلو می خواهد چه نتایجی را ببیند؟ او می‌گوید: «تحقیقات بیشتری در آمریکای لاتین در حال انجام است که در این کنفرانس‌های بزرگ قابل مشاهده است و بر مشکلات و ویژگی‌های محلی آمریکای لاتین تمرکز دارد». “با مشارکت بیشتر گوگل در این فضا، امیدوارم بتوانیم از این درک محلی حمایت کنیم و جامعه آمریکای لاتین را در میز طراحی حضور داشته باشیم.”

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای پژوهشی پژوهشی (تا اول دسامبر) و بورسیه های دکتری آمریکای لاتین (تا 11 ژانویه) باز است. ما اساتید اولیه و دانشجویان سال دوم دکترا در آمریکای لاتین را تشویق می کنیم که درخواست دهند، و همه اعضای اکوسیستم تحقیقاتی آمریکای لاتین را تشویق می کنیم تا در NeurIPS 2022 و KHIPU 2023 با ما ارتباط برقرار کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور