گواهینامه های شغلی Google برای آموزش عالی پنسیلوانیا

نزدیک به شش سال پیش، ما به پیتسبورگ آمدیم تا برنامه Grow with Google را راه‌اندازی کنیم تا به آمریکایی‌ها کمک کنیم مهارت‌های مورد نیاز خود را برای دستیابی به شغلی با رشد بالا یا رشد کسب‌وکارشان با استفاده از فناوری کسب کنند. از آن زمان ما با بیش از 350 سازمان در ایالت کار کرده ایم تا بیش از 380000 پنسیلوانیایی را در زمینه مهارت های دیجیتال آموزش دهیم. Google به مدت 17 سال با دفتر ما در پیتسبورگ، پنسیلوانیا را خانه نامیده است، و Google به شراکت در سراسر ایالت کیستون و سرمایه گذاری در نیروی کار پنسیلوانیا ادامه می دهد.

به همین دلیل است که با فرماندار شاپیرو در اعلام همکاری جدید با سیستم آموزش عالی ایالتی پنسیلوانیا (PASSHE) می‌پیوندیم. ما گواهینامه های شغلی Google را به هزاران نفر دیگر از پنسیلوانیا ارائه خواهیم کرد. این گواهینامه های شناخته شده صنعت به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز خود را برای راه اندازی یا پیشرفت حرفه خود در زمینه های مورد تقاضای هوش تجاری، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی، پشتیبانی فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، و طراحی UX کسب کنند.

سیستم آموزش عالی ایالتی پنسیلوانیا مشتاقانه منتظر است تا آموزش ها و مدارک معتبرتری را که توسط صنعت به رسمیت شناخته شده است را برای دانشجویان خود بیاورد. گواهی‌های شغلی Google به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انعطاف‌پذیر باشند و در سه تا شش ماه (یا یک ترم) بدون نیاز به تجربه قبلی تکمیل شوند. این برنامه شامل کنسرسیوم کارفرمایی متشکل از بیش از 150 شرکت – از جمله شرکت‌های مستقر در پنسیلوانیا مانند Bayer، SAP، Expedient، موسسه مدیریت پروژه و البته Google است – که متعهد می‌شوند فارغ‌التحصیلان گواهی شغلی Google را برای نقش‌های مرتبط در نظر بگیرند. بیش از 200000 نفر از برنامه Google Career Certificate در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند و 75٪ از فارغ التحصیلان نتایج مثبت شغلی خود را در عرض شش ماه پس از تکمیل گواهی گزارش می دهند.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای خانواده ها برای خرید در Google Play

مشارکت بین Google و PASSHE به ادامه تلاش‌های ایالت برای دسترسی به اعتبارنامه‌های مقرون‌به‌صرفه و جایگاه دانشگاه‌های دولتی به عنوان موتورهای توسعه اقتصادی کمک می‌کند. دانشگاه‌هایی که بخشی از PASSHE هستند، مانند Millersville، Shippensburg و دانشگاه Commonwealth، این گواهی‌ها را در اختیار دانشجویان کارشناسی قرار می‌دهند تا به آنها مهارت‌های مرتبط با صنعت مهم، مزیت در بازار کار و قدرت درآمد بیشتر را ارائه دهند. PASSHE همچنین با تیم‌های نیروی کار دانشگاه همکاری خواهد کرد تا گواهینامه‌ها را به زبان‌آموزانی که به دنبال یادگیری مهارت‌های جدید هستند، ارائه دهد، حتی اگر در دانشگاه‌های شرکت‌کننده ثبت نام نکرده باشند.

به عنوان بخشی از برنامه Google Career Certificate، ما با رهبران مؤسسات آموزشی مانند PASSHE و همچنین سازمان‌های نیروی کار، کارفرمایان، دولت‌های ایالتی و سازمان‌های اجتماعی کار می‌کنیم تا دسترسی به آموزش نیروی کار را افزایش دهیم که می‌تواند فرصت‌های اقتصادی را باز کند. این مشارکت ها به کاهش شکاف مهارت ها کمک می کند و به عنوان الگویی برای ارائه مهارت های مورد نیاز افراد برای یک شغل موفق عمل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آوردن گواهی‌های شغلی Google به مؤسسه یا سیستم آموزشی خود، بازدید کنید grow.google/edu.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور