Pela کیس های پیکسل 6a را معرفی کرد

متأسفانه یافتن یک کیس خوب برای سری پیکسل 6 گوگل بسیار سخت است، اما یکی از موارد مورد علاقه ما، Pela، در حال گسترش مجموعه خود است زیرا برای گوشی میان رده Google Pixel 6a نیز آماده می شود.

Pela در اوایل سال گذشته از Pixel 6 و Pixel 6 Pro پشتیبانی کرد و حتی تعدادی از کیس های خود را مستقیماً در فروشگاه Google ارائه کرد. با این حال، زمانی که موارد برای اولین بار معرفی شدند، گزینه‌ها بسیار محدود بودند، همانطور که قبلاً پوشش داده‌ایم، انتخاب به آرامی در حال رشد بود.

از این هفته، Pela به آرامی انتخاب های طراحی خود را برای کیس های Pixel 6 و Pixel 6 Pro به تقریبا 60 گزینه مختلف افزایش داده است. برخی از جدیدترین موارد اضافه شده شامل چند طرح حیوانی و طرح‌های قدیمی است. با تعداد انگشت شماری از رنگ هایی که در زمان عرضه در دسترس بودند فاصله زیادی دارد.

قیمت‌ها در حدود 60 دلار در هر پاپ ثابت باقی می‌مانند، اما این محصول همچنین به‌عنوان یک کیس تبلیغ می‌شود که می‌تواند هنگام کمپوست تجزیه شود.

برخی از گزینه های جدید از آخرین باری که نگاه کردیم عبارتند از:

و اکنون، Pela همچنین در حال فروش قاب‌هایی برای Google Pixel 6a است. این کیس ها به طور متوسط ​​60 دلار قیمت دارند، اما در طرح هایی با بیش از دوجین گزینه موجود در فروشگاه، مقدار زیادی انتخاب وجود دارد.

قاب‌های Pixel 6a از Pela اکنون ارسال می‌شوند، بنابراین این احتمال وجود دارد که حتی قبل از اینکه فرصت سفارش Pixel 6a خود را در هفته آینده داشته باشید، یک کیف تحویل بگیرید.

ما سال گذشته قاب‌های Pela را برای Pixel 6 Pro بررسی کردیم و آن‌ها را یکی از بهترین جایگزین‌ها در دنیای بدون قاب‌های پارچه‌ای گوگل نامیدیم. خلاصه کردیم:

به طور خلاصه: من هنوز از گوگل می خواهم که قاب های پارچه ای را بازگرداند، اما در این بین، Pela جایگزین من است زیرا این هر دو نرم و چسبناک، بر خلاف بسیاری از موارد دیگر که من امتحان کرده ام.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور