پشتیبانی پیکور AVIF | avif.io ✨

پیکور چیست؟

Peakhour یک ارائه دهنده شبکه تحویل محتوا (CDN) مستقر در استرالیا است. خدمات امنیت، عملکرد و در دسترس بودن با کیفیت بالا را در هر مقیاسی ارائه می دهد و صورتحساب ساده و مبتنی بر استفاده را ارائه می دهد. آنها ویژگی های فردی را نمی فروشند، بلکه یک بسته بهینه سازی کامل را که شامل همه قسمت ها است، نمی فروشند.

پشتیبانی پیکور

ماژول بهینه سازی تصویر به طور خودکار تصاویر موجود در وب سایت شما را به بهترین فرمت بهینه سازی، تغییر اندازه و تبدیل می کند تا زمان بارگذاری سریع تری داشته باشد. علاوه بر این، این شرکت یک API قوی برای ایجاد انواع بی پایان بر اساس تصاویر اصلی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

با تجزیه و تحلیل شباهت ساختاری (SSIM)، تصاویر به طور هوشمندانه بررسی می شوند تا مشخص شود که آیا می توان آنها را بدون افت کیفیت محسوس بهینه کرد یا خیر. در اکتبر 2020، Peakhour اعلام کرد که API های بهینه سازی خودکار تصویر و دستکاری تصویر آنها از AVIF پشتیبانی می کنند. از آنجایی که AVIF ممکن است زمان زیادی برای رمزگذاری نیاز داشته باشد، Peakhour ممکن است فرآیند رمزگذاری را حتی برای درخواست‌های API تصویر از خط خارج کند. اگر تولید AVIF، بسته به سربرگ پذیرش مرورگر، بیش از حد طول بکشد، تا زمانی که AVIF آماده ارائه از حافظه پنهان شود، یک JPEG یا WebP برگردانده می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی XnView AVIF | avif.io ✨