PCCW ریچارد لی با فروش $ 1B راه حل های فناوری اطلاعات و واحد فروش مرکز داده

مانوئل باگوری و وینیسی چان (بلومبرگ) – PCCW Ltd. ، یک شرکت مخابراتی ، رسانه ای و فناوری هنگ کنگی که توسط میلیاردر ریچارد لی کنترل می شود ، به گفته افراد مطلع در حال بررسی فروش واحد فناوری اطلاعات و مراکز داده خود است.

مردم گفتند PCCW با یک مشاور مالی کار می کند زیرا معامله احتمالی را ارزیابی می کند که می تواند PCCW Solutions Ltd. را بیش از 1 میلیارد دلار ارزیابی کند ، و خواستار شناسایی نشدن به دلیل خصوصی بودن موضوع است. مردم گفتند كه خواستگاران احتمالی از جمله سایر شركتهای مخابراتی و شركتهای سهام خصوصی ابراز علاقه به دستیابی به تمام یا بخشی از مشاغل كرده اند.

با توجه به وب سایت خود ، PCCW Solutions خدمات دیجیتالی شامل IT ، رایانش ابری ، اینترنت وسایل ، تجارت الکترونیکی و مراکز داده را ارائه می دهد. این کشور در هنگ کنگ ، سرزمین اصلی چین و جنوب شرقی آسیا حضور دارد.

مردم گفتند که ملاحظات مقدماتی است و PCCW می تواند تصمیم به حفظ دارایی ها بگیرد. نماینده PCCW از اظهار نظر خودداری کرد.

شرکت ارتباطات از راه دور هنگ کنگ HKT Ltd. ، که توسط PCCW کنترل می شود ، سال گذشته علاقه اولیه صندوق های سرمایه گذاری را برای واحد سازمانی بین المللی خود ، PCCW Global ، جلب کرده بود ، افراد مطلع در آن زمان گفتند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>