PayPal متعهد می شود تا سال 2040 به انتشار گلخانه های خالص صفر برسد

جنی سوران (بلومبرگ) – شرکت پی پال هولدینگ اعلام کرد که تا سال 2040 به انتشار صفر خالص گازهای گلخانه ای دست پیدا می کند زیرا به دنبال راهی است که فناوری مالی می تواند از تغییرات آب و هوایی جلوگیری کند.

غول پرداخت همچنین متعهد شد که از منابع انرژی تجدیدپذیر برای تأمین انرژی مراکز داده خود تا سال 2023 استفاده کند و متعهد شد که تا سال 2025 گازهای گلخانه ای عملیاتی خود را 25٪ کاهش دهد. این وعده ها بخشی از تعهد پی پال برای کمک به کاهش گرمایش کره زمین به بیش از 1.5 است. درجه سانتیگراد ، بلند پروازانه ترین هدف توافق پاریس.

سری شیواناندا ، مدیر ارشد فناوری PayPal ، در یک ایمیل گفت: “اقدامات آب و هوایی ما فراتر از اهداف علمی است.” “همچنان که ما به توسعه راه حل های پرداخت موثر و کارآمد ادامه می دهیم ، این فرصت را داریم که راه حل های مربوط به مالی را شناسایی کنیم که باعث ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در آب و هوا و به حداکثر رساندن نتایج جوامع محروم که بیشترین آسیب را از حوادث شدید مربوط به آب و هوا می بینند.”

PayPal در حال پیوستن به گروهی از شرکت ها از جمله Amazon.com Inc و Best Buy Co. است که قول داده اند تا سال 2040 انتشار گازهای گلخانه ای خالص را به دست آورند. این اقدامات در حالی صورت می گیرد که سرمایه گذاران و مشتریان برای شرکت ها تلاش می کنند تا راه های کاهش سهم خود را پیدا کنند تغییر اقلیم

پی پال گفت که همچنین پروژه هایی را در جوامعی تأمین کرده است که فعالیت های قابل توجهی برای رفع “آلودگی آب و هوایی اجتناب ناپذیر” ایجاد می کند. به عنوان مثال ، این شرکت به یک بنیاد کمک کرده است تا قبرستان های سیاه در ریچموند ، ویرجینیا را به عنوان راهی برای جبران انتشار گازهای گلخانه ای خود بازسازی کند.

شیواناندا گفت: “همه ما به موفقیت در ایجاد اقتصادی بدون آب و هوا نیاز خواهیم داشت.” “ما در زمینه فرصتهای تحقیق و جذب شرکای همکاری جهت پیشبرد راه حلهای نوآورانه fintech که اولویت تأثیر آب و هوا و بهداشت و سلامت است ، پیش خواهیم رفت.”