ساده کردن برنامه های پرداخت ما در ایالات متحده

برای بیش از یک دهه، ما به مردم در سراسر جهان کمک کرده‌ایم تا پرداخت‌های دیجیتالی ساده و ایمن را با پشتیبانی از Google Pay انجام دهند – چه در حال خرید آنلاین باشند و چه در فروشگاه‌های فیزیکی. امروزه، میلیون‌ها نفر در بیش از 180 کشور از Google Pay استفاده می‌کنند تا هنگام خرید با خرده‌فروشان مورد علاقه‌شان روی دسک‌تاپ با استفاده از ChromeOS، macOS و رایانه‌های شخصی ویندوز، از برنامه‌های Android و iOS و در فروشگاه‌ها، به‌طور ایمن چک کنند. کاربران Android می‌توانند به راحتی با Google Wallet روش‌های پرداخت Google Pay خود را در حال حرکت ذخیره، پیدا و استفاده کنند.

Google Wallet همچنان مکان اصلی افراد برای ذخیره ایمن کارت‌های پرداخت مورد استفاده برای ضربه زدن و پرداخت در فروشگاه‌ها، در کنار سایر موارد دیجیتالی مانند کارت‌های حمل‌ونقل عمومی، گواهینامه‌های رانندگی، شناسه‌های دولتی و موارد دیگر است. برای ساده‌سازی تجربه برنامه، نسخه ایالات متحده برنامه مستقل Google Pay از ۴ ژوئن ۲۰۲۴ دیگر برای استفاده در دسترس نخواهد بود. می‌توانید همچنان به محبوب‌ترین ویژگی‌ها دسترسی داشته باشید – برای پرداخت در فروشگاه‌ها ضربه بزنید و روش‌های پرداخت را مدیریت کنید. € درست از Google Wallet، که پنج برابر بیشتر از برنامه Google Pay در ایالات متحده استفاده می شود

آنچه باید در مورد این تغییر بدانید

ما می‌خواهیم کمک کنیم که این انتقال تا حد امکان روان شود. هر جایی که معمولاً از Google Pay استفاده می‌کنید – از چک کردن آنلاین گرفته تا ضربه زدن و پرداخت در فروشگاه‌ها – یکسان باقی می‌ماند. و برای میلیون‌ها نفری که از برنامه Google Pay در هند و سنگاپور استفاده می‌کنند، با ادامه ساختن ما برای نیازهای منحصربه‌فرد در آن کشورها، چیزی تغییر نخواهد کرد.

در اینجا چند به‌روزرسانی وجود دارد که کاربران برنامه Google Pay ایالات متحده باید بدانند:

  • موجودی Google Pay خود را تا 4 ژوئن از برنامه Google Pay مدیریت کنید: می‌توانید تا ۴ ژوئن ۲۰۲۴ از نسخه ایالات متحده برنامه Google Pay برای مشاهده و انتقال موجودی Google Pay خود به حساب بانکی‌تان استفاده کنید. می‌توانید پس از ۴ ژوئن ۲۰۲۴ از وب‌سایت Google Pay به مشاهده و انتقال وجوه خود به حساب بانکی خود ادامه دهید. درباره انتقال پول از Google Pay بیشتر بدانید.
  • پیشنهادها و معاملات را در Google پیدا کنید: ما می دانیم که یافتن بهترین معامله هنگام خرید مهم است، به همین دلیل است که اخیراً مقصد معاملات جدیدی را در جستجو راه اندازی کرده ایم.
  • تغییرات در پرداخت های همتا به همتا: از 4 ژوئن 2024، دیگر نمی‌توانید از طریق نسخه ایالات متحده برنامه Google Pay از دیگران پول ارسال، درخواست یا دریافت کنید.

ما روی پرداخت‌ها تا حد امکان سریع و بدون درز سرمایه‌گذاری کرده‌ایم – مانند بهبود تکمیل خودکار Google Pay در Chrome، آسان کردن پرداخت هزینه حمل‌ونقل عمومی و گسترش انواع مجوزهایی که می‌توانید در Wallet ذخیره کنید. و با نگاهی به آینده، ما به بهبود تجربه پرداخت مانند این ادامه خواهیم داد.

می توانید آخرین نسخه برنامه Google Wallet برای اندروید را در Google Play دانلود کنید. همچنین می‌توانید به کارت‌های خود در وب‌سایت Google Pay دسترسی داشته باشید و آن‌ها را مدیریت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییراتی که انجام می دهیم، لطفاً از این مقاله دیدن کنید.