پرداخت هزینه هاست خود با Crypto Currency ⋆ PBN LTD

 

آیا می توانم هزینه هاست PBN خود را با ارز دیجیتال پرداخت کنم؟

بله مطمئناً می توانید! ما تقریباً هر سکه کریپتو را می پذیریم وجود دارد. استفاده از Coinpayments.net به طور کامل در داشبورد ما یکپارچه شده است. شما قادر به پرداخت هزینه هر بسته میزبانی PBN با آنها هستید.

همانطور که کاملاً یکپارچه شده است. شما می توانید از همان ابتدا با استفاده از آن ثبت نام کنید یا در هر زمان به آن تغییر دهید. همچنین می توانید از آن برای ارتقاء نیز استفاده کنید. این در زمان زنده کار می کند، بنابراین به محض اینکه پرداخت Crypto شما کامل شد. بسته شما آماده و قابل استفاده است.

پرداخت هزینه هاست خود با استفاده از پرداخت کریپتو برای بسیاری از افراد بسیار راحت است. و ما احساس می کنیم که افزودنی عالی به روش های پرداخت فعلی ما است. اجازه دادن دسترسی فوری به هاست توسط کریپتو کوین ها.

چگونه می توانم برای میزبانی وب خود با استفاده از ارز Crypto پرداخت کنم؟

هنگامی که برای یکی از بسته های میزبانی ما ثبت نام می کنید. به سادگی Crypto Currency را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب کنید. برای تکمیل خرید خود، از دستورات معمول روی صفحه پیروی کنید. واقعا به همین راحتی!

پرداخت هزینه هاست با استفاده از ارز رمزنگاری شده هم سریع و هم محتاط است. تبدیل آن به انتخابی ارجح برای بسیاری از عشایر و بازاریابان وابسته در سراسر جهان.

شما همچنین می توانید از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت هر یک از خدمات خرید بک لینک PBN دیگر ما استفاده کنید همچنین. این فقط به میزبانی ما محدود نمی شود.

همچنین پرداخت هزینه هاست با ارز Crypto. ما البته کارت و پی پال را نیز می پذیریم.