پشتیبانی پارانوئید از Android Sapphire می‌تواند به Pixel 6 Pro برسد

به نظر می رسد که اندروید محبوب پارانوئید پس از اینکه رسما توسط تیم توسعه دهنده پروژه ROM منتشر شد، به زودی برای Pixel 6 Pro در دسترس قرار گیرد.

پشتیبانی از رام شخص ثالث اغلب برای خطوط پرچمدار گوگل کم نیست، اما سری Pixel 6 در ماه‌های پس از عرضه کمتر از مدل‌های سری قدیمی‌تر پشتیبانی شده است. مطمئناً می‌توانید تعدادی رام بگیرید، اما به‌عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌ها، اندروید پارانوئید برای پیکسل 6 پرو گزینه‌ای محکم دیگر برای سرهم‌آوران است.

آ توییت از حساب رسمی اندروید پارانوئید، ما را با یک اسکرین شات نشان داده است که جدیدترین ساخت Sapphire را به طور کامل روی پیکسل 6 پرو بوت کرده است. این بدان معنا نیست که اکنون می توانید اندروید پارانوئید را دانلود کرده و روی گوشی خود فلش کنید، اما ممکن است خیلی زود بتوانید.

هیچ جزئیات دیگری مانند جدول زمانی یا تاریخ راه اندازی احتمالی به اشتراک گذاشته نشد. با این حال، با در دسترس بودن نسخه‌های پارانوئید اندروید یاقوت کبود برای تعداد محدودی از دستگاه‌ها، اضافه شدن جدیدترین و بهترین پرچم‌دار گوگل حرکت بزرگی خواهد بود و به طور بالقوه به این معنی است که در آینده می‌توانیم شاهد پشتیبانی بیشتر از پیکسل باشیم.

اگرچه این خبر بسیار خوبی است، اما شایان ذکر است که پروژه AOSPA در ماه‌های اخیر برای سرپا ماندن تلاش کرده است. تیم سازنده Android Paranoid سعی کرده است یک تجربه به روز رسانی OEM مانند را با گزینه به روز رسانی OTA پیاده سازی کند. پیامدهای مالی و هزینه اجرای سرورها برای ساخت هاست مانع از پیشرفت علاقمندان پشت این رام چشمگیر شده است.

در حالی که اجرای کاستوم رام چیزی نیست که ما معمولاً برای اکثر مردم پیشنهاد کنیم، اما راه بسیار خوبی برای دسترسی به سفارشی‌سازی است که در ساخت‌های AOSP ارائه نشده است، در حالی که یک راه پشتیبانی طولانی‌مدت برای دستگاه‌هایی ارائه می‌دهد که از آن زمان توسط سازنده رها شده‌اند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6 Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: