نسخه بتای پارانوئید توپاز مبتنی بر اندروید 13 برای پیکسل 6 عرضه شد

نسخه‌های بتای پارانوئید توپاز اندرویدی مبتنی بر Android 13 اکنون برای دستگاه‌های زیادی از جمله Pixel 6، 6 Pro و Nothing Phone (1) در دسترس هستند.

به‌عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های رام شخص ثالث که هنوز زنده و در حال اجراست، دیدن این که بیلدهای اندروید 13 برای دستگاه‌های محبوب به‌طور پیوسته در حال توسعه هستند، بسیار خوب است. از آنجایی که اندروید 13 چندین ترفند را ارائه می دهد، اما عدم اصلاحات اساسی برای اندروید 12، ممکن است گزینه های سفارشی اضافه شده ای را برای کسانی که خوشحال از اجرای نرم افزار Homebrew پیش از انتشار بر روی تلفن هوشمند خود هستند، ارائه دهد.


به روز رسانی: اندکی پس از عرضه برای سری پیکسل 6، Pixel 6a اکنون می تواند طعم اندروید پارانوئید را بچشد. بیلدها برای Topaz Beta 1 در دسترس هستند، که هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و احتمالاً نباید در دستگاه “اصلی” یا پیش فرض شما فلش شود.

اگر به اندازه کافی جسارت دارید و می توانید آن را آزمایشی انجام دهید، می توانید فایل ها و دستورالعمل ها را از طریق لینک زیر پیدا کنید:


با توجه به ناتوانی دارندگان سری پیکسل 6 در دانگرید از اندروید 13 به اندروید 12 به دلیل محافظت در برابر بازگشت، لازم نیست به لطف تیم اندروید پارانوئید، عملکرد رام را از دست بدهید. مجموعه‌ای از پست‌ها در توییتر تأیید کرد که بیلدهای Topaz اکنون در دسترس هستند1،2،3.

با توجه به اینکه Nothing Phone (1) تا اوایل تا اواسط سال 2023 اندروید 13 را دریافت نمی کند، این یکی از بهترین راه ها برای دریافت آخرین نسخه سیستم عامل بر روی تلفن شما است – مشروط بر اینکه از اجرای آزمایشی نرم افزار بتا در گوشی خود خوشحال باشید. گوشی خود را. Nothing OS برداشتی سبک از اندروید 12 ارائه می‌کند، با چند ترفند برای افزایش قابلیت استفاده از بخش‌هایی مانند پانل تنظیمات سریع به‌علاوه عملکرد جالب نورپردازی Glyph ساخته شده است. Android Paranoid یکی از معدود رام‌های سفارشی معتبر برای Nothing Phone است (1 ) در این برهه از زمان، اما انتظار می رود که به زودی بیشتر اتفاق بیفتد، زیرا جامعه به طور پیوسته به توسعه داخلی کند پاسخ می دهد.

این فرآیند بسیار ساده است اما چیزی نیست که به اکثر مردم پیشنهاد کنیم اگر این تنها یا اصلی دستگاه شما است انجام دهند. اگر از فلش پارانوئید اندروید توپاز روی دستگاه خود خوشحال هستید، می‌توانید لینک‌های دستگاه خود را در زیر دنبال کنید:

مدیر تیم هرنان کاستانیون هم طعنه زد پشتیبانی از اندروید پارانوئید از Google Pixel 6a احتمالاً در آینده ای نه چندان دور با خطوط کلی نوارهای دوربین سری Pixel 6 به سبک گلیف ارائه می شود. پس از تقریبا تا شدن، به نظر می‌رسد که پروژه پارانوئید اندروید با فهرستی متمرکز از دستگاه‌های پشتیبانی‌شده به‌طور پیوسته در حال گسترش است.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: