پشتیبانی از اندروید پارانوئید به Nothing Phone ارائه می شود (1)

تنها چند روز پس از رونمایی رسمی و رگبار محتوای آنلاین برای یک استارت آپ، به نظر می رسد که پشتیبانی از اندروید پارانوئید قرار است به گوشی Nothing Phone (1) بیاید.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که کد منبع هسته و درخت کامل دستگاه در دسترس قرار گرفت تا توسعه دهندگان کرنل و رام سفارشی بتوانند روی توسعه فورک های سیستم عامل خود و موارد دیگر کار کنند. یک تاپیک توییتری بین حساب رسمی اندروید پارانوئید و کارل پی مدیرعامل Nothing به اوج خود رسید. توییتی که اعلام می کند که رام شخص ثالث قرار است به Phone بیاید (1).

با توجه به اینکه Phone (1) با ساختاری تمیز و سبک از اندروید 12 عرضه می‌شود، مشخص نیست که از نصب یک رام سفارشی در میان‌رده‌ها چه سودی خواهید برد. با این حال، اندروید پارانوئید در چند ماه گذشته احیا شده است و دستگاه های بیشتری به آرامی به لیست پشتیبانی اضافه شده اند. برای کسانی که خواهان کنترل کامل بر روی دستگاه‌های خود و توانایی سفارشی‌سازی به روش‌های غیرممکن با پوسته‌های استوک هستند، این ممکن است یک چشم‌انداز وسوسه‌انگیز باشد.

هیچ سیستم‌عاملی تقریباً مشابه نسخه اندرویدی نیست که در دستگاه‌های Pixel می‌بینید، تنها با چند ترفند برای استفاده از نورپردازی Glyph به‌علاوه برخی تنظیمات برای کمک به متمایز کردن قابلیت استفاده. بسیاری از تیم اصلی اندروید پارانوئید مدتها قبل از ظهور Nothing Phone توسط Carl Pei’s OnePlus استخدام شدند تا روی OxygenOS کار کنند (1). جالب خواهد بود که ببینیم آیا می‌بینیم که برخی از ویژگی‌های پارانوئید آندروید به هنگام توسعه آن وارد یا توسط Nothing OS مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مطالب پیشنهادی  چگونه به راحتی منوهای ناوبری را در 30 دقیقه وارد و صادر کنیم؟ » رتبه ریاضی

متأسفانه، هیچ بازه زمانی برای زمانی که ممکن است بتوانید اندروید پارانوئید را روی گوشی Nothing Phone فلش کنید (1) به اشتراک گذاشته نشد. اگر دوست دارید گوشی خود را سرهم بندی کنید، ممکن است ارزش آن تا حدودی برای شما افزایش یافته باشد.

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور