Pandas Refresher: استفاده از Join در جداول

خدمات هوش تجاری و تجزیه و تحلیل چیزی بیش از مفاهیم مرسوم است. آنها در اقتصادی که نیاز مبرم به تصمیمات و راه حل های داده محور دارد ، تقاضا دارند. برای دستیابی به هوش تجاری و تجزیه و تحلیل واقعی ، به سیستم های اطلاعاتی متعددی برای پردازش گسترده داده ها نیاز دارید. برای نجات، از ابزارهای قابل اعتمادی مانند پایتون و پانداها استفاده می کنیم. با نوشتن یک اسکریپت در پایتون و جفت شدن آن با کتابخانه Pandas ، می توانید مشکل را نسبتاً سریع حل کرده و در عین حال نتایج دقیق برای مصرف بیشتر به دست آورید.

تصویر
عکس پروفایل ظهر Svitla Systems Hacker

سیستم های Svitla

Svitla Systems که در سال 2003 تأسیس شد ، یک ارائه دهنده توسعه نرم افزار سفارشی ثابت شده است که دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا است.

خدمات تجزیه و تحلیل هوش تجاری بیش از مفاهیم مرسوم و مد روز هستند. آنها در اقتصادی که نیاز مبرم به تصمیمات و راه حل های داده محور دارد ، تقاضای فزاینده ای دارند.

برای دستیابی به هوش تجاری و تجزیه و تحلیل واقعی ، به سیستم های اطلاعاتی متعددی برای پردازش گسترده داده ها نیاز دارید. علاوه بر این، باید چندین بار در روز شرایط مرجع را برای این سیستم‌های اطلاعاتی سنگین تغییر دهید، زیرا کسب‌وکارها باید داده‌های عملیاتی در مورد پارامترهای خاص داشته باشند تا به سرعت پاسخ دهند و با تغییر بازارها و شرایط خارجی سازگار شوند.

برای این منظور ، معمول است که …